HÜBRIIDTEHNOLOOGIA TEERAJAJAD

Hübriidtehnoloogia teerajajatena on Sinu Lexuse hübriidi parim toimimine meie vastutusel. Selleks, et Su Lexus töötaks laitmatult, pakume hübriidajami korrasoleku kontrolli.

    ownership whats included portrait

HÜBRIIDAJAMI KORRASHOID

HÜBRIIDTEHNOLOOGIA EKSPERDID

Lexuse hübriidtehnoloogia looja on Lexus, seega parimad asjatundjad töötavad Lexuse ametlikes edasimüüjates. Kõik meie tehnikud on põhjaliku väljaõppe läbinud spetsialistid, keda hinnatakse ja austatakse. Tehnikute teadmised hübriidtehnoloogiast on alati värskeimad ning tänu väljaõppele on nende käsutuses vaid parimad vahendid ning süsteemid. Kõige selle tulemusena saab Sinu Lexus kõige põhjalikuma tähelepanu, sellise nagu see auto väärib.

 • LEXUSE HÜBRIIDAJAMI KORRASOLEKU KONTROLL

  Iga-aastane hübriidajami korrasoleku kontroll on parim võimalus tagada selle muretu töötamine pikkadeks aastateks. Me hindame kogu süsteemi ning pärast täidame Su jaoks ulatusliku raporti koos vajaliku informatsiooniga. Kõik detailid on hoolikalt välja selgitatud ning kui mõni süsteemi osadest on kulunud ja vajab tööd, räägitakse see Sinuga kindlasti läbi.

  1. HÜBRIIDI AKU KONTROLL
  Süsteem analüüsib hübriidi aku toimimist.
  2. SÕIDUKOMPONENTIDE KONTROLL
  Süsteem analüüsib sõidukomponentide toimimist.
  3. JAHUTUSSÜSTEEMI KONTROLL
  Süsteem analüüsib jahutussüsteemi toimimist.

 • MEELERAHU

  Iga-aastane hübriidajami korrasoleku kontroll on osa Lexuse hooldusest ning omanikule täiesti tasuta. Süsteemi regulaarse kontrolliga saavad tehnikud võimalikele probleemidele jälile enne, kui need suureks paisuvad.

 • HÜBRIIDI AKU LISAKAITSE

  Lexuse hübriidsõidukite komponentidel on viieaastane või 100 000 km kattev täielik tootja garantii. Pärast edukat hübriidajami kontrolli väljastatakse akule lisakaitse tunnistus, mis kehtib ühe aasta või 15 000 km. Seda saad iga aasta pikendada kuni 10 aastat pärast auto esmaregistreerimist. See on meelerahu täis aeg, sest ükskõik millise ootamatu sündmuse puhul tead, et Su auto eest kannavad alati hoolt eksperdid.

VASTUSED HÜBRIIDTEHNOLOOGIAT PUUDUTAVATELE KÜSIMUSTELE

Võimalike hübriidi hooldust puudutavate küsimuste korral loe alt meie korduma kippuvate küsimuste sektsiooni või võta ühendust Lexuse edasimüüjaga.

 • KAS HÜBRIIDI HOOLDUS MAKSAB TAVALISEST ROHKEM?

  See on sagedane valearusaam, mille vastus on ei. Hübriidsüsteem ei vaja tavalise jõuallikaga võrreldes tihedamat hooldust ning korrapärased hooldused ja väiksed remondid on hübriidil hoopiski odavamad.

  Nagu iga sõidukiga, nii on ka hübriidi puhul väga tähtis regulaarne hooldus. Mida rohkem Sa autot kasutad, seda enam hoolt see vajab. Võta ühendust Lexuse edasimüüjaga, et leida veel võimalusi oma hübriidi akude ning muude komponentide säästmiseks.

 • MIS ON HÜBRIIDAJAMI KORRASOLEKU KONTROLLI RAPORT?

  Hübriidsüsteemi ülevaatuse raport on põhjalik selgitus Su auto seisukorrast. Lisaks tõendile auto hoolduses käimisest ning garantii saamisest, toob raport välja võimalikud kohad, mis võivad tulevikus nõuda täiendavat tähelepanu. Raporti saad endale ja võid võrrelda tulemusi järgmine hübriidsüsteemi ülevaatuse raportiga.

 • KUI TIHTI TULEB HÜBRIIDI AKUSID VAHETADA?

  Lexuse hübriidide akud on valmistatud kõrgeimaid standardeid järgides ning loodud kestma nii kaua kui võimalik. Aku kestvus sõltub ka sõiduomadustest ja väga suurt rolli akude eluea juures mängib nende õigeaegne hooldus. Lexuse hübriidide akud võivad kesta sama kaua kui auto, seega on hübriidmudelid ühed vastupidavaimad sõidukid pikkadeks aastateks.

 • KUIDAS KINDLUSTAB LEXUS KVALITEEDI?

  Lexus on juba 2004. aastast uskunud ja investeerinud hübriidtehnoloogiasse ning tänaseks oleme oma teadmised sellest viinud tippu. Kasutades moodsaimaid hübriidtehnoloogia lahendusi, on iga Lexuse iselaadiv hübriid loodud pakkuma nutikaid lahendusi ja puhtamat keskkonda koos ülima sõidunaudinguga. Suurim luksushübriidide valik turul teeb otsustamise Sinu jaoks eriti lihtsaks.