1. Electrified
Kiirvalik
Kiirvalik

LEXUS ELECTRIFIED

Lexusel valmib uhiuus täiselektriline sõiduk nimega Lexus RZ

Lexus RZ on ehitatud täiesti uuele, e-TNGA-nimelisele platvormile. Selle loomisel on seatud eesmärgiks suurepärane sõidukogemus, mis looks uue standardi täiselektrilistele sõidukitele. RZ-is on kombineeritud Lexusele omane mugavus ja võimas sõiduelamus.

Uudse tehnoloogia nagu ka juhiabitehnoloogia DIRECT4 kasutuselevõtt annab juhile enesekindlust ja muudab RZ-i suurepäraselt juhitavaks isegi kurvides.

DIRECT4 tehnoloogia kontrollib iga rattani jõudvat pöördemomenti ja pidurdusjõudu ning reguleerib sõiduki esi- ja tagaveo jaotuse tasakaalu vastavalt juhi sõiduvajadustele.

Uus RZ saab olema varustatud ka tipptasemel steer-by-wire süsteemiga, mis lihtsustab parkimist ja madalatel kiirustel sõitmist. Kujuta ette, et teed tervikliku U-pöörde üheainsa rooliliigutusega. Samal ajal võimaldab rooli mugav ja ainulaadne kuju Sulle selget ülevaadet infost, mis on kuvatud armatuurlauale ja esiklaasinäidikule.

Uhiuut RZ-i tutvustatakse lähemalt avalikkusele 2022. aasta esimeses pooles.

UHIUUS LEXUS RZ

Saa osa tulevikulisest sõidukogemusest.

UUS PÕLVKOND ON KOHAL

Lexus on olnud elektrimootorite vallas teerajajaks juba viimased 15 aastat. Selle aja jooksul on Lexus end pidevalt täiustanud, luues autosid, mis on põnevad, efektiivsed ning vastupidavad. Vaiksed elektrimootorid hoiavad planeeti ning pakuvad meeldivalt sujuvat sõiduelamust, samas kui maailma juhtiv tehnoloogia muudab sõitmise turvalisemaks ja luksuslikumaks. Lexuse elektriauto annab selge signaali, et järgmine põlvkond on kohal.

ELEKTRIAUTO JÕUDLUS

 

Vali täiselektriline või hübriidsõiduk. Lexus pakub Sulle elektrilise tuleviku jaoks erinevaid võimalusi.

TÄISELEKTRILINE

Kuidas luua tõeliselt ainulaadseid ja põnevaid sõidukeid? Idee teostust tuleb viimistleda võidusõidurajal. 

ISELAADIV HÜBRIID

Võid sõita ka laadimata, sest siis lülitub auto sujuvalt elektri pealt üle bensiinile.

Pistikhübriid

Lexuse pistikhübriidil on kaks jõuallikat: eriti sujuv bensiinimootor ja suur liitiumioonaku, mis annab energiat elektrilisele mootorile/generaatorile.

TUTVU VALIKUGA

Kuidas sooviksid end Lexuse autos tunda? Pakume elektritehnoloogial sõidukeid iga elustiili ja seikluse jaoks.

UX
UX UX 250h Comfort Wagon 5 Doors
Alates 40 600 €
UX EV
UX EV Comfort
Alates 49 900 €
NX
NX Comfort
Alates 48 500 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
Alates 68 700 €
ES
ES Comfort
Alates 48 300 €
LS
LS Comfort Sedan 4 Doors  (LWB)
Alates 100 200 €
RCF
RCF Luxury
Alates 87 900 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
Alates 113 950 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?gclid=CjwKCAjw7cGUBhA9EiwArBAvomDG7W9vAf8wquKWiOXMzaD9kV9XgKgGTQmv4OtcVKJnyYc7YhYNBxoCPeAQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds