1. Owners
  2. Maintenance
  3. Vehicle service
Kiirvalik
Kiirvalik

LEXUSE TEENINDUS

Pakume parimat teenindust, et hoolitseda Sinu ja Su Lexuse eest. Meie väljaõppinud tehnikud ning spetsialistid tagavad erakordse kogemuse.

TAILORED APPOINTMENTS

In order to reduce the number of people in our centre at any time, we are running an appointment only service. This may have an impact on booking lead times but your warranty will still be applicable even if periodic maintenance is not done in time or within the mileage parameters. We are very grateful for your patience.

SAFETY IS PARAMOUNT

Our team members will maintain a safe social distance at all times and your vehicle will be fully sanitised before and after the service. There will be no need to touch door handles or other surfaces. Any payments and documentation will also be digitalised to avoid unnecessary contact. Disinfecting hand gel will be available at all times.

 

 

 

REMAIN AT HOME

If you are uncertain about visiting our retailers we can still pick up the vehicle and return it to your home. Once again, your vehicle will be fully sanitised at collection and at delivery.

LEXUSE TEENINDUSE EELISED

Meie väljaõppinud tehnikud ja hooldusspetsialistid pakuvad parimat teenindust, et Su Lexus töötaks nii hästi kui võimalik.

Lexuse tehnikute vilumus tuleb aastate jooksul saadud kogemustest ja tehnilistest teadmistest. Lisaks täiendavad nende oskuseid ülim pühendumus ja iga mudeli täielik mõistmine. Regulaarselt toimuvad briifingud täiendavad nende teadmisi veelgi, seega võid olla kindel, et meie spetsialistid on alati üks samm oma teadmistega ees.

Lexuse tehnikute poolt iga päev testitud varuosad on loodud ja toodetud sama terava tähelepanuga nagu meie autod. Nii on Su Lexuse edasimüüjal spetsiaalselt Su sõidukile vastav varustus ja tööriistad.

Õiged diagnostika tööriistad on väga tähtsad saamaks Sind teele tagasi nii kiiresti kui vaja. Diagnostikatest annab kiire ja täpse tagasiside sõiduki olukorrast ja probleemidest. Tänu tarkavara uuendamistele võid olla kindel, et saad kõige põhjalikuma teeninduse.

Nii uhiuute kui üle 100 000 km läbinud Lexuste hoolduse käigus vahetatakse auto vedelikud ja filtrid ning vaadatakse detailselt üle kogu auto.

Lexuse visuaalse ülevaatuse ajal vaatab Lexuse tehnik üle kogu auto ning selle põhiosad, mille hulka kuuluvad rehvid, roolisüsteem, pidurid, tuled, kerevärv, väljalaskesüsteem ning vedelikud. Pärast ülevaatust saad raporti, kus on välja toodud kohest tähelepanu nõudvad vead. Visuaalse ülevaatuse aja saad broneerida iga kell Sulle lähima Lexuse edasimüüja juures.

Hübriidajami korrasoleku kontrollsisaldub kõigis hooldustes. Ulatusliku ülevaate ajal testib kogenud tehnik kogu Su auto hübriidsüsteemi ning hiljem koostatakse Sulle detailne raport, kust näed kriitilisemaid tähelepanu vajavaid kohti.