concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

LUKSUSAUTODE HÜBRIIDTEHNOLOOGIA TEERAJAJANA OLEME MÜÜNUD ROHKEM HÜBRIIDE KUI KÕIK TEISED LUKSUSAUTODE TOOTJAD ÜLE MAAILMA.

2016. aastal tervitame oma miljonendat autojuhti. Lisaks soovime pakkuda täielikku kliendirahulolu, seades eesmärgiks olla jätkuvalt maailma soosituim luksushübriidi mark.

Hübriidtehnoloogia teerajajatena, kellel on arendamiskogemust üle kümne aasta, kinnitame teile, et meie uusimate hübriidide iga uuendus on tõestanud end seal, kus vaja – säästes miljoneid kütuseliitreid teedel üle kogu maailma. Uhiuue LC 500h-ga nihutame hübriidtehnoloogia piire kaugemale kui kunagi varem, tutvustades maailma esimest mitmeastmelist hübriidsüsteemi. Tehnoloogia ühendab täishübriidajami kõiki elemente: 3,5-liitrist V6 bensiinimootorit, võimsat elektrimootorit, liitium-ioonakut ja neljakäigulist automaatkäigukasti.

Selline kombinatsioon pakub säästlikumat kümnekäigulist mitmeastmelist hübriidajamit, mis on piisavalt võimas, et LC suudaks kiirendada 0–100 km/h alla viie sekundiga (need andmed on esialgsed ja võivad muutuda). Rikkalikku hübriidsõidukitega seotud kogemustepagasi, tipptasemel disaini ja Takumi koostekvaliteedi kombineerimise tulemusena sünnib Lexuse hübriid. Praegusaja kõige laiem luksuslike hübriidautode valik. Rafineeritud võimsus. Suurepärane ökonoomsus. Tipptasemel varustus. See on hübriidi jõud.

NUTIKAD HÜBRIIDI OMADUSED

Lexuse hübriidajam ühendab võimsa bensiinimootori meelierutavad sõiduelamused ja elektrimootori ökonoomsuse – lülitudes sõidu ajal sujuvalt ühelt jõuallikalt teisele. See tähendab, et ei tehta mingeid järeleandmisi, kiirendus on jõuline, kütusekulu on väike ja CO2 heitkogus on märgatavalt väiksem.

Kõik meie valikusse kuuluvad hübriidmudelid on võimelised sõitma üksnes elektri jõul elektrirežiimis – ei mingeid järeleandmisi ega poolikuid lahendusi.

TULEVIKU
JUHTIMINE

Käivitage Lexuse hübriid ja alustage sõitu elektrirežiimis. Pange tähele, et see on uskumatult vaikne. Sel hetkel ei kasuta teie Lexus kütust ega tekita heitmeid. Niiviisi jätkatakse mõõdukatel kiirustel või seiskumisel ja käivitumisel tipptunniliikluses.

Kiirendamisel suurendab elektrimootor oluliselt pöördemomenti. Seejärel võtab süsteem sujuvalt kasutusele bensiinimootori jõudluse - täiustatud Lexuse hübriidajam hoolitseb automaatselt sujuva ja rafineeritud sõiduelamuse tagamise eest.

NUTIKAS ENERGIA

Isegi aeglustamist on väga nutikalt ära kasutatud. Süsteem kasutab regeneratiivse pidurdamise tehnoloogiat, mis kogub piduripedaali vajutamisel tekkinud kineetilist energiat ning kasutab seda elektriaku laadimiseks. Te ei pea kunagi peatuma ja oma Lexuse hübriidajamit elektrilisse laadimispunkti ühendama, sest aku laeb end nutikalt sõidu ajal.

LEXUSE HÜBRIID
MUUDAB TEIE MAAILMA

Bensiini- ja elektrimootori harmoonilise koostöö tulemusena kulub märgatavalt vähem kütust ja eraldub vähem CO2. Täiustatud bensiinimootorit kasutate üksnes suurtel kiirustel, mistõttu üldine kütusekulu on muljetavaldav.

Ja sõites aeglasel kiirusel vaid elektrimootori jõul, väheneb heitkogus nullini. Rafineeritud Lexuse hübriid on tõepoolest nutikas valik, tagades vähese keskkonnamõjuga maksimaalse mugavuse.

VALIGE OMA HÜBRIIDAUTO

LEXUS PAKUB AINSANA MAAILMAS TÄISHÜBRIIDAUTODE LAIA VALIKUT, MILLE SEAST LEIAB NII PULSSI KIIRENDAVAT VÕIMSUST KUI KA KÜLLUSLIKULT RUUMIKAT LUKSUST. TEHKE OMA VALIK.

KUVA SISU VASTAVALT:
Kõik
Kompaktautod ja sedaanid
Luksusmaasturid

VASTED PUUDUVAD

Teie otsingule vastavad sõidukid puuduvad. Laiendage otsingut ja proovige uuesti.

CT

CT

SUNDIMATU LUKSUS

Sõitke maailma esimese luksusklassi täishübriid-kompaktautoga, mida pakutakse ka dünaamilise F SPORTi mudelina.

IS 300h MY 17

IS

AUHINDADEGA PÄRJATUD SPORTSEDAAN

IS ühendab elegantsuse sportliku iseloomuga, pakkudes interjöörimugavuse ja jõulise kiirenduse täiuslikku tasakaalu.

GS MY 16

GS

VÕIMAS ARENG

GS ühendab endas julge dünaamilise disaini, täpse juhitavuse, uuendusliku tehnoloogia ja ruumika tänapäevase salongi.

2017 Lexus LS 600h F SPORT Home Range Exterior 460 480

LS

LUKSUSLIKULT VÕIMEKAS

Võimas sooritus, veatud jooned ja ülim viimistletus – LS muudab luksussedaani tähendust.

2017 Lexus NX 300h Home Range Exterior

NX

TEEDRAJAV LINNAMAASTUR

Avastage meie urbanistliku disainiga mudel, mis mahutab kuni viis inimest ja nende pagasi ning millel on muljetavaldavalt ökonoomne täiustatud hübriidi võimsus.

RX MY 16

RX

EFEKTNE JA RAFINEERITUD

Murranguline RX pakub dünaamilist võimsust, ruumikat salongi ja suurepärast ökonoomsust.

2017 Lexus RC 300h F SPORT Home Range Exterior 460 480

RC

MEELIERUTAV SÕIDUELAMUS

RCs peente tepingutega sportrooli käes hoides naudite uskumatut kiirendust ja meelierutavalt kiiret sõitu.

2017 Lexus LC 500h Home Range Exterior 460 480

LC

ESIRINNAS

Meie uusim hübriidauto – esimene, millel on meie mitmeastmeline hübriidsüsteem.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT