2019 lexus hybrid warranty hero

HÜBRIIDI AKU 10-AASTANE GARANTII

Meelerahu Lexuse iselaadiva hübriidi kasutajale

NUTIKAM ALTERNATIIV DIISLIKÜTUSELE

Lexuse iselaadiv hübriid kombineerib sujuvalt bensiini- ja elektrimootori. Lexuse iselaadiv hübriid laeb ennast sõitmise ajal. Ei mingit vooluvõrku ühendamist, ei mingit diislikütust, ei mingit kompromissi. Lexuse iselaadiv hübriid on saadaval nii kompaktse luukpära, linnamaasturi, sedaani kui ka võimsa sportkupeena olenevalt sinu vajadustest ja elustiilist. Tänu ületamatutele teadmistele ja kogu maailmas 1,3 miljonile müüdud hübriidile toome hübriidi luksuse kindlalt tänapäeva.

LEXUSE ISELAADIV HÜBRIID

Valige piirkond, et avastada Lexuse iselaadiva hübriidi eelised.

KUIDAS LEXUSE ISELAADIV HÜBRIID TÖÖTAB?

Bensiini- ja elektrimootori optimaalne kombinatsioon.

VÕIMSUS VASTAVALT VAJADUSELE

Olge valmis muutma oma ootusi hübriidi toimivusele.

KOMPROMISSITU

Stiil, ruum ja tõhus jõuallikas. Jah, te saate need kõik.

LEXUSE ISELAADIV HÜBRIID

Loome maailma, kus ei tehta kompromisse. Lexuse hübriidmootorid ühendavad kujutlusvõime tõhususega ja tagavad alati võimsuse, mida võib oodata nutikamalt diisli alternatiivilt. Kõik see on ümbritsetud takumi meisterliku luksusega, mis tagab sõitmise ajal meelerahu. Lexuse hübriid: ei mingit vooluvõrku ühendamist, ei mingeid segajaid, ei mingit kompromissi.


 

 
  2017 lexus hybrid range
2017 lexus hybrid portrait is driving the future

LEXUSE HÜBRIID

MAAILMA SOOSITUIM LUKSUSHÜBRIID

Me oleme ka teerajajad ning kasutame oma kogemusi, mis on saadud elektrimootorite ja kütusel töötavate mootorite kombineerimisel hübriidtehnoloogiaks alates 2004. aastast, et tuua sinuni nutikas tõhusus ja sõiduomadused, mida Lexuselt ootad.

Otsime alati uusi võimalusi tuleviku kujundamiseks ja meie armastus uuenduste vastu on põhjus, miks meil on luksussõidukite tootjate seas kõige suurem valik hübriidsõidukeid, mida on praeguseks müüdud üle ühe miljoni.

Vaata allpool, mis on Lexuse hübriidi eelised ja miks nii paljud juhid on juba teinud nutika valiku.

TUTVU SEERIAGA

Meil on luksussõidukite tootjate seas kõige suurem valik hübriidsõidukeid, mille hulka kuuluvad nutikad kompaktautod, dünaamilised sedaanid ja suurepärased linnamaasturid, mis on alati valmis teele asuma. Leia allpool endale sobiv Lexuse hübriid.

TUTVUSTAME LEXUSE MITMEASTMELIST HÜBRIIDSÜSTEEMI

Lexus näitab maailmas esmakordse süsteemiga teed. Meie eesmärk on alati olnud ootuste ületamine ja laitmatu võimsusega uuenduste pakkumine. Süsteem kuulub eksklusiivselt mudelite LS 500h ja LC 500h juurde ning tulemused räägivad ise enda eest.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to pioneer

  UUENDUSLIK HÜBRIID

  ALATI VALMIS TEED NÄITAMA​

  Meie ainulaadne mitmeastmeline hübriidsüsteem, mis on maailmas esimene sellelaadne süsteem Lexuselt, ja meie uuenduslikkuse vaim aitavad hübriidi sõiduomadused viia uuele tasemele.

  Standardvarustusse kuuluvad 10-käigulisele käigukastile omane kiirem käiguvahetus, täpne juhtimine, tundlik sõitmine ja suurepärane võimsus, mis on saavutatud tänu sellele, et oleme lisanud erakordsele ülekandele peenhäälestatud 4-käigulise käigukasti.

  Tulemuseks on hübriidsüsteemi enneolematu jõudlus, mis on ühendatud võrratu luksuse, tõhususe ja vähendatud keskkonnamõjudega ning mis on valmis reageerima sinu igale käsklusele.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to perform

  HÜBRIIDI JÕUDLUS

  ALATI VALMIS TEGUTSEMISEKS​

  Sportkupeed LC 500h ja lipulaevast sedaani LS 500h viib edasi meie ainulaadne mitmeastmeline hübriidsüsteem.

  See enneolematu jõudlust suurendav uuendus on Lexuse hübriidi korral ainulaadne ja see pakub vajalikku võimsust, kui soovid teel olles konkurentsitut juhitavust ja erksust. Naudi erakordset kogemust ja ole valmis ootuste ületamiseks.

HÜBRIIDI OMAMINE

My Lexus

Hübriidiga kaasneb samasugune auhindadega pärjatud teenindus, millega Lexuse omanikud on juba tuttavad. Süsteemiga My Lexus saad hõlpsalt veebis hallata auto omamise erinevaid külgi.

My Lexus

Isegi täiustatud tehnoloogiaga varustatult on Lexuse hübriidide eest hoolitsemine lihtne. Hübriidi hooldamise hind või keerukus ei erine tavaauto hooldamisest.

Töökindlus

Meie hübriidsüsteemid on sama usaldusväärsed kui tavapärased jõuallikad ja iselaadimise tehnoloogiaga pole kunagi ohtu, et jääd kuskile tühja akuga toppama.

Hooldamine

Lexuse hübriidi hooldamine on lihtne tänu hübriidajami korrasoleku kontrollile, mis kuulub Lexuse standardse hoolduse juurde.

Garantii

Sinu hübriidi aku kohta kehtib viieaastane garantii, mida pikendatakse iga kord aasta võrra, kui tehakse hübriidajami korrasoleku kontroll.

Rahastamine

Lexus Financial Services pakub paindlikke rahastamisvõimalusi, millega kaasnevad majanduslikud eelised.