TEHNOLOOGIA

HÜBRIIDTEHNOLOOGIA

Ole tunnistajaks parimale hübriidtehnoloogiale, millele on aluse pannud ja mida on täiustanud Lexus. Sa võid saada kõik selle: ökonoomsus, väike heitkogus, tundlik võimsus ja luksuslikult sujuv sõiduelamus.

HÜBRIIDIDE ESIREAS

Lexuse hübriidtehnoloogia on jätkuvalt maailma parim. Panime esimeste seas aluse täishübriididele ning oleme sestsaadik oma käsitlust lihvinud. Üle miljoni autojuhi on meie parima süsteemi jõul läbinud miljoneid kilomeetreid üle kogu maailma.

    technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 01
 •     technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 02

  PIKAAJALINE POSITSIOON HÜBRIIDIDE ESIREAS

  MITMEASTMELINE HÜBRIID

  Nihutame jätkuvalt hübriidide sõiduomaduste piire ootustest palju kaugemale. Nüüd on sul võimalus proovida Lexuse uut murrangulist süsteemi: mitmeastmeline hübriidsüsteem mudelitele LC 500h ja LS 500h.

  Olemasolevale sujuvalt muutuva ülekandearvuga (CVT) käigukastile lisandus neljakäiguline automaatkäigukast. Imiteeritud kümme käiku meenutavad LC 500 bensiinimootori kümmet käiku. Juht saab roolil asetsevate käiguvahetuslabade abil vahetada viivituseta nende dünaamiliste käikude vahel.

  Tulemus? Vahetum sportlikum tunnetus. See dünaamiline, kiire ja ühendatud hübriidsüsteem on läbi aegade kõige tundlikum ja tegutsemisvalmim. Gaasipedaali põhja vajutades naudid metsikut võimsust ning rahulikumal sõidul nutikat säästlikkust. Mitmeastmeline hübriidsüsteem annab aimu sellest, mis ees ootab. See mõjutab laiemat Lexuse mudelivalikut, sest oleme hübriidtehnoloogia valdkonnas jätkuvalt suunanäitaja.

 •     technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 03

  PIKAAJALINE POSITSIOON HÜBRIIDIDE ESIREAS

  SÕIDUREŽIIMI VALIKULÜLITI

  Lexuse hübriidsüsteem jälgib sõidutingimusi ja kontrollib sujuvalt võimsuse kombinatsiooni, tehes sinu jaoks parima valiku. Kuid soovi korral saad ise kontrollida, kuidas sõidad: elektriga, kombineeritud režiimis või bensiiniga.

  Sa saad olla otsuselangetaja alates käivitamisest kuni kiirendamiseni, keset sõitu ja aeglustamisel. Kogu sõidu ajal või vaid osaliselt. Sina ja su sõiduk püüate üheskoos vähendada heitkoguseid ja suurendada võimsust.

  Tavarežiim tagab optimaalse tasakaalu kütusekulu ja mootori tööomaduste vahel. Sportrežiim tagab parema roolitunnetuse saamiseks gaasipedaali suurema ja dünaamilisema tundlikkuse. Ja ECO-režiim vähendab suurema ökonoomsuse tagamiseks gaasipedaali, mootori võimsuse ja kliimaseadme seadistusi.