SPORTLIKU LINNAMAASTURI VÄLIMUS

UX Sport Edition on muljetavaldava välimusega uus luksuslik SUV, mis lubab Sul tunda end erilisena. Pilkupüüdva UX Sport Editioni teravajoonelist välimust saab kombineerida endale sobivas värvitoonis – valikus on koguni kaheksa julget tooni. Iga UX Sport Editioni on kokku pannud Lexuse Takumi käsitöömeistrid, kelle oskustest saad aimu, kui haarad käsitsi õmmeldud nahkroolist ja vajud luksusliku Tahara istmepolstri embusesse.

    Parallax Image 1 Athletic Crossover Looks

UX SPORT EDITION

JULGE DISAIN

Pilgupüüdjaks loodud UX Sport Editioni silmapaistvamate disainijoonte hulka kuulub üleni must Lexusele omane iluvõre, mida ääristavad tumendatud Bi-LED esituled. Mustad 18-tollised või tumehallid 17-tollised valuveljed rõhutavad linnamaasturile iseloomulikku välimust ning mustad küljepeeglid ja katusereelingud seovad välimuse tervikuks. Sportlikke elemente võib näha igal pool – see peegeldub nii katusejoonest kui ka aerodünaamilistest tagumisest LED-tulest, mille kuju aitab vähendada sõiduki õhutakistust ja võimaldab stabiilsemat juhtimist.

Loe rohkem Lexuse disaini kohta

    Parallax Image 2 Takumi Crafted Interior

UX SYTLE EDITION

TAKUMIDE LOODUD SISUSTUS

Jaapani Kyushu tehases panevad UX Style Editione kokku meie kuulsad Takumi käsitöömeistrid. Nende oskustest annab aimu näiteks nii käisitsi õmmeldud nahast rool kui ka hallide või siniste aktsentidega Tahara polster.

Loe rohkem Lexuse käsitööoskuste kohta

    Parallax Image 3 Electrified Performance

UX SPORT EDITION

ELEKTRILINE JÕUDLUS

Neljanda põlvkonna iselaadival hübriidtehnoloogial põhineva UX 250h jõuallikaks on 2-liitrine bensiinimootor ning sujuvust ja jõulisust lisavad elektrimootorid. Võimalik on valida ka UX 200 koos ülitõhusa 2-liitrise bensiinimootoriga, mis pakub Lexusele omast sõidunaudingut ja soodustab järske kiirendusi.

Loe rohkem Lexus Electrified kontseptsiooni kohta

    Parallax Image 4 Intuituve Connectivity

UX SPORT EDITION

INTUITIIVNE ÜHENDUVUS

UX Sport Edition kasutab intuitiivset Lexuse tehnoloogiat, et teha Sinu elu veelgi nauditavamaks. Sõiduki keskkonsoolile on paigutatud Touch Pad puutepadi, mis võimaldab mugavat juurdepääsu nutitelefonile nii Apple CarPlay® kui ka Android Auto® kaudu. Lisaks aitab Lexus Link äpp planeerida teekondi, broneerida hooldust või saada aimu oma sõidustiilist.

Loe rohkem Lexus Linki kohta

    Parallax Image 5 Lexus Safety System

UX SPORT EDITION

OHUTUSSÜSTEEM LEXUS SAFETY SYSTEM +

Sinu, Sinu lähedaste ja kaasliiklejate turvalisuse nimel on iga UX Sport Edition varustatud meie uusima Lexus Safety System + ohutussüsteemiga, millele lisaks on võimalik valida ka pimeala monitor ja tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem.

Loe rohkem Lexuse ohutussüsteemi Lexus Safety System + kohta