SPORTLIKU LINNAMAASTURI VÄLIMUS

Tutvu uue Lexus UX Style Editioniga – linnamaastur, millega võid tunda ennast tõepoolest eriliselt. Kõige silmatorkavama UX-i Style Edition värvivalikusse kuulub kaheksa erinevat värvi, mis täiendavad sõiduki teravajoonelist välimust.

    Parallax Image 1 Athletic Crossover Looks

UX STYLE EDITION

JULGED DISAINIELEMENDID

Sõiduki julgeid disainielemente võib märgata igal pool: sportlik katusejoon, tumendatud Bi-LED esituled ja aerodünaamiline tagatuli, mis aitab parandada sõiduki juhitavust ja jõudlust.

Loe rohkem Lexuse disaini kohta

    Parallax Image 2 Takumi Crafted Interior

UX SYTLE EDITION

TAKUMIDE LOODUD SISUSTUS

Jaapani Kyushu tehases panevad UX Style Editione kokku meie kuulsad Takumi käsitöömeistrid. Nende oskustest annab aimu näiteks nii käisitsi õmmeldud nahast rool kui ka hallide või siniste aktsentidega Tahara polster.

Loe rohkem Lexuse käsitööoskuste kohta

    Parallax Image 3 Electrified Performance

UX STYLE EDITION

ELEKTRI JÕUD

UX 250h neljanda generatsiooni iselaadiva hübriidtehnoloogia aluseks on 2,0-liitriline bensiinimootor ja elektrimootor(id), mis tagavad sujuva, kuid seejuures võimsa sõidukogemuse. Võimalik on ka valida UX 200 koos üliefektiivse 2,0-liitrilise mootoriga.

Loe rohkem "Lexus Electrified" tähenduse kohta

    Parallax Image 4 Intuituve Connectivity

UX STYLE EDITION

INTUITIIVNE ÜHENDUVUS

UX Style Edition kasutab intuitiivset Lexuse tehnoloogiat, mis muudab sõitmise nauditavamaks. Keskkonsoolil asuv puutepadja juhtsüsteem tagab sujuva juurdepääsu nutitelefonile Apple CarPlay või Android Auto kaudu. Lisaks aitab rakendus Lexus Link planeerida teekondi, broneerida teenindust või saada ülevaade oma sõidustiilist.

Loe rohkem Lexus Linki kohta

    Parallax Image 5 Lexus Safety System

UX STYLE EDITION

LEXUSE OHUTUSSÜSTEEM LEXUS SAFETY SYSTEM +

Kõige olulisem on sõidukijuhi, kaasreisijate ja liiklejate ohutus. Seetõttu sisaldab iga UX Style Edition uusimat Lexus Safety System + ohutussüsteemi koos valikulise pimeala monitori ja tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteemiga.

Loe rohkem ohutussüsteemist Lexus Safety System +