Parallax Image 1 Pure Exhilaration

UHIUUS LEXUS NX

MEELIKÖITEV

Uus Lexus NX kasutab oma klassi juhtivat Lexuse hübriidajamit, mis on 15-aastase teedrajava elektritehnoloogia arendamise tulemus. Jõud ja kiirendus on kombineeritud oma klassi parima kütusekulu ja heitgaaside näitajatega. Sõida muretult maanteedel või kiirteedel – sõiduki loomisel pole sõidurõõmu pakkumiseks ohverdatud pakiruumi ega kütusepaagi mahtu.

    Parallax Image 2 Drive with Confidence

UHIUUS LEXUS NX

SÕIDA ENESEKINDLALT

Haara uue Lexus NX-i roolist ning koge elektritehnoloogia kiiret reageerimist ja jõudu. Vaikne salong, täiustatud aerodünaamika ja madal raskuskese aitavad kõik kaasa paremale sõidutunnetusele. Kurvides või kiirendamisel on abiks jõuülekanne, jäik kere ja ülitäpne roolimine, mille kombineerimise tulemusena on sõit samaaegselt põnev kui ka lõõgastav. Just selline ongi Lexusele iseloomulik sõiduelamus.

    Parallax Image 3 Omotenashi Welcome

UHIUUS LEXUS NX

OMOTENASHI KÜLALISLAHKUS

Autole lähenedes süttib Sinu tervitamiseks ukse käepideme valgusti. Pärast sisse istumist saad kohendada salongi valgustust, valides 64 erineva tooni vahel. Omotenashi't ehk Jaapani külalislahkust võib märgata kõikjal. Seda täiendab hoolikas käsitöö ning mugav ja ruumikas sisemus, mis on lausa ideaalne uue 17 kõlariga Mark Levinson® Premium Surround helisüsteemi jaoks. Üheaegselt põnevust tekitava​ ja lõõgastava sõidukogemuse muudab veelgi nauditavamaks S-Flow kliimasüsteem, mis tuvastab päikesekiirguse ja sõidukis olevate inimeste paiknemise, kohendades vastavalt sellele salongi temperatuuri.

    Parallax Image 4 Luxurious Control

UHIUUS LEXUS NX

TÄIELIK KONTROLL SÕIDUKI ÜLE

Sea end sisse ainulaadsesse Tazuna kokpitti, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et kõige olulisemad funktsioonid ja juhtnupud oleksid juhile mugavalt käte ulatuses. Näiteks muljetavaldav Head-Up Display (HUD), mis on oma kategooria suurim. Seejuures saab jõudu, kontrolli sõiduki üle ja olulist informatsiooni jälgida mugavalt silmade kõrgusel. Sõiduki sisemus peegeldab aga kuulsate Lexuse Takumi käsitöömeistrite oskuseid, alates elegantsest ukseviimistlusest kuni nahkistmete luksuslikule lõhnale. Juhtimisel reageerib sõiduk täpselt igale liigutusele, justkui aimates lausa ette Sinu järgmist kavatsust.

TUNNE ROHKEM IGAL HETKEL

REGISTREERU UUE NX-I UUDISKIRJA SAAJAKS

    Parallax Image 1 Stay Connected

UHIUUS LEXUS NX

PÜSI ÜHENDUSES

Ainulaadne veebipilves navigeerimine ja uue põlvkonna multimeediasüsteem hoiab Sind alati digitaalselt ühenduses. Õhu kaudu tehtavad (OTA) uuendused tagavad, et Sinu kogemus oleks alati parim. Häälkäskluste abil saad nüüd juhtida rohkem funktsioone kui kunagi varem, sest intelligentne tehnoloogia kuulab Sinu soove ja oskab nendele vastata. Nutikas Lexus Link äpp annab võimaluse juhtida eri funktsioone ka distantsilt, näiteks käivitada auto külmal hommikul, ajastada laadimine, jälgida teekonda vms.

    Parallax Image 2 Sheer Sophistication

UHIUUS LEXUS NX

JULGE JA ENESEKINDEL

Uue NX-iga on põnevus garanteeritud. Julge välimus, mida rõhutab signatuurne iluvõre esiosas, on kombineeritud laia tagaosaga. Osavalt viimistletud kerejooned viitavad mudeli elujõulisele iseloomule. Kogu välimust täiendab stiilne üheosaline tagatuli ja uued 20-tollised veljed. Muljetavaldava välimuse taga peitub aga mugav funktsionaalsus.

    Parallax Image 3 Complete Reassurance

UHIUUS LEXUS NX

TÄIELIK KINDLUSTUNNE

Turvalisus ja kindlustunne on tõstetud täiesti uuele tasemele koos täiustatud ohutussüsteemiga Lexus Safety System +3. NX tutvustab esmakordselt uut ohutusfunktsiooni e-Latch koos turvalise väljumisabiga, mis takistab automaatselt sõidukiuste avamise, kui tagantpoolt läheneb mõni sõiduk. Selleks, et teha sõidukijuhi elu veelgi lihtsamaks ja turvalisemaks, saab uut Lexus NX-i parkida nupuvajutuse abil, millega skannib sõiduk ümbruskonda ja tuvastab sageli kasutatavad parkimiskohad. Ükskõik kuhu Sa ka ei sõidaks, võid kindel olla, et oled varustatud uusima sõidutehnoloogiaga.