KÜPSISED LEXUSE VEEBISAIDIL

Olenevalt küpsiste funktsioonidest ja kasutusotstarbest on olemas neli küpsiste kategooriat.

KÜPSISED LEXUSE VEEBISAIDIL

Teie veebikogemuse parandamiseks kasutavad Lexus ja meie partnerid küpsiseid, veebimajakaid ja muud jälgimistehnoloogiat. Küpsised on teie arvuti lehitsejasse paigutatud tekstifailid, mis salvestavad teie eelistusi. Lexus kasutab küpsiseid ja muud jälgimistehnoloogiat, et aru saada teenuse ja interneti kasutamisest ning täiustada või kohandada Lexuse veebisaitidel olevaid tooteid, sisu, pakkumusi või teenuseid.
Näiteks, me võime kasutada küpsiseid teie kogemuse isikupärastamiseks Lexuse Build & Buy teenuste puhul (nt et teid nime järgi ära tunda teenuse juurde naasmisel või jätta meelde teie komplekteeritud auto), salasõna salvestamiseks salasõnaga kaitstud aladel ja ostukorvide kasutamise võimaldamiseks.
Lexus seab oma küpsised neljas kategoorias.

1. Hädavajalikud küpsised
a. Kasutame neid küpsiseid, et pakkuda teile Lexuse veebisaitidel minimaalseid teenuseid.
b. Kasutame neid küpsiseid Lexuse veebisaitide turvalisuse parandamiseks.
c. Need küpsised on kohustuslikud ja neid ei saa sellel veebisaidil keelata.
d. Tavaliselt saate küpsised igal ajal oma veebilehitsejas keelata.

2. Toimivusküpsised
a. Lexus kasutab toimivusküpsiseid oma veebiteenuse parandamiseks, kasutades analüütikat, küsitluste hüpikaknaid ning üldise toimimise ja kättesaadavuse seiret.
b. Need küpsised on valikulised ja nende puhul saab lehe ülaosas olevas küpsiste seadete dialoogiboksis linnukese eemaldada.

3. Funktsionaalsed küpsised
a. Lexus kasutab funktsionaalseid küpsiseid, et pidada meeles teie sisselogimisandmeid järgmisel korral, kui meie veebisaite vaatate.
b. Samuti kasutame neid küpsiseid teie kasutajakogemuse parandamiseks, jättes meelde teie teatud valikud, näiteks Build & Buy puhul tehtud kuu- või rahamaksete valiku.как ежемесячные или наличные платежи в разделе подбора и покупки
c. Need küpsised on valikulised ja nende puhul saab lehe ülaosas olevas küpsiste seadete dialoogiboksis linnukese eemaldada.

4. Siht-/jälgimisküpsised
a. Lexuse veebisaitide täieliku kogemuse võimaldamiseks kasutatakse neid küpsiseid, et pidada logi teie Lexuse veebisaitidel külastatavate lehtede kohta või et pakkuda teile kohalikke teenuseid, nt kuvada lähim Lexuse edasimüüja. Sellega võivad kaasneda muude kui Lexuse veebisaitide külastamisel sihtreklaamid.
b. Need küpsised on valikulised ja nendega tuleb sõnaselgelt nõustuda küpsiste ribal või lehe ülaosas olevas dialoogiboksis.

Lexus, meie kolmandast isikust teenuseosutajad või partnerid võivad samuti kasutada küpsiseid või muud jälgimistehnoloogiat, et hallata ja hinnata muudel teie külastatavatel veebisaitidel kuvatud reklaamide toimimist.

Lexuse veebisaitide külastamisega, kas registreeritud kasutajana või muul viisil, tunnistate ja nõustute, et annate meile nõusoleku oma tegevust ning teenuste ja funktsioonide kasutamist jälgida eespool kirjeldatud tehnoloogia ning tulevase sarnase tehnoloogia abil.

Lexuse veebisaitide külastamisel võivad kolmandad isikud seada ja kasutada oma jälgimistehnoloogiat ning kui te kasutate Lexuse veebisaite, võib neil olla juurdepääs teid ja teie veebitegevust puudutavale teabele aja jooksul ja eri veebisaitidel või rakendustes. Nende jälgimistehnoloogia kasutamise üle puudub meil kontroll ja selle kohta kehtivad nende endi privaatsuspõhimõtted.

Küpsiste keelamine

Enamik veebilehitsejaid on seadistatud nii, et need nõustuvad küpsistega. Teil võib olla võimalik seadistada oma lehitseja nii, et see hoiatab teid enne teatud küpsistega nõustumist või keeldub teatud küpsistest. Kui te siiski keelate oma veebilehitsejas küpsiste kasutamise, võib olla Lexuse veebisaitide teatud funktsioonide kasutamine raskendatud või ei toimi need õigesti.