2018 lexus ownership driving2

GARANTII

PIKENDATUD GARANTII

Taga endale suurem enesekindlus Lexuse pikendatud garantiiga. Kui Su auto tavaline garantii hakkab lõppema, saad seda pikendada Lexuse pikendatud garantii plaaniga, mis on loodud spetsiaalselt Sulle, et Lexuse omanikuna võiksid tunda ennast hästi terve auto eluea.

PIKENDATUD GARANTII EELISED

Meie spetsialistid on pühendunud auto korrashoiule ja seda võimalikult säästlikult Su rahakotile. Kõik Lexuse hooldused tehakse tunnustatud tehnikute tiimi poolt, kes kasutavad spetsiaalseid diagnostika vahendeid ning tööriistu.

Mitmetest erinevatest garantiivõimalustest leiad oma elustiiliga sobiva lahenduse. Alates väljalaskesüsteemi garantiist kuni akuni välja – Lexuse kvaliteet annab Sulle juurde enesekindlust ning vabaduse nautida oma Lexust nii kaua kui võimalik.

    warranty key features benefits
 • VANEMATE SÕIDUKITE GARANTII

  Kuni kolmeaastastele või 100 000 km läbinud sõidukitele pakume laiaulatuslikku pikendatud garantiid 12ks või 24ks täiendavaks kuuks pärast tavagarantii lõppemist.

 • MURETU SÕIT

  Sinu meelerahu jaoks on kõik Lexuse maanteeabi poliisid kaetud Euroopa autoabi kattega.

 • TEHNILINE ÜLEVAATUS

  Kaitse end ootamatute remondikulude eest ja valmistu iga-aastaseks tehniliseks ülevaatuseks meie ulatusliku kaitsega.

 • GARANTII: AUTO JA HOTELL

  Kui oled kaugel kodust ning vajad rendiautot või hotellituba, katab need kulud Lexuse ulatuslik garantiiplaan.

 • LEXUSE PARANDUS

  Sinu Lexus on kindlates kätes. Selle eest hoolitsevad väljaõppinud Lexuse tehnikud, kes tunnevad Su autot nii seest kui väljast ning kasutavad ainult originaalosi.