Car Service M8

OMANIKUD

LEXUSE TEENINDUS

Pakume parimat teenindust, et hoolitseda Sinu ja Su Lexuse eest. Meie väljaõppinud tehnikud ning spetsialistid tagavad erakordse kogemuse.

LEXUSE TEENINDUSE EELISED

Meie väljaõppinud tehnikud ja hooldusspetsialistid pakuvad parimat teenindust, et Su Lexus töötaks nii hästi kui võimalik.

    car service key features A
 • LEXUSE TREENITUD TEHNIKUD

  Lexuse tehnikute vilumus tuleb aastate jooksul saadud kogemustest ja tehnilistest teadmistest. Lisaks täiendavad nende oskuseid ülim pühendumus ja iga mudeli täielik mõistmine. Regulaarselt toimuvad briifingud täiendavad nende teadmisi veelgi, seega võid olla kindel, et meie spetsialistid on alati üks samm oma teadmistega ees.

 • LEXUSE ORIGINAALOSAD

  Lexuse tehnikute poolt iga päev testitud varuosad on loodud ja toodetud sama terava tähelepanuga nagu meie autod. Nii on Su Lexuse edasimüüjal spetsiaalselt Su sõidukile vastav varustus ja tööriistad.

 • TARKVARA UUENDUSED JA DIAGNOSTIKA

  Õiged diagnostika tööriistad on väga tähtsad saamaks Sind teele tagasi nii kiiresti kui vaja. Diagnostikatest annab kiire ja täpse tagasiside sõiduki olukorrast ja probleemidest. Tänu tarkavara uuendamistele võid olla kindel, et saad kõige põhjalikuma teeninduse.

 • ELUAEGNE HOOLDUS SINU LEXUSELE

  Nii uhiuute kui üle 100 000 km läbinud Lexuste hoolduse käigus vahetatakse auto vedelikud ja filtrid ning vaadatakse detailselt üle kogu auto.

 • LEXUSE VISUAALNE ÜLEVAATUS

  Lexuse visuaalse ülevaatuse ajal vaatab Lexuse tehnik üle kogu auto ning selle põhiosad, mille hulka kuuluvad rehvid, roolisüsteem, pidurid, tuled, kerevärv, väljalaskesüsteem ning vedelikud. Pärast ülevaatust saad raporti, kus on välja toodud kohest tähelepanu nõudvad vead. Visuaalse ülevaatuse aja saad broneerida iga kell Sulle lähima Lexuse edasimüüja juures.