2018 recalls hero

OMANIKUD

TAGASIKUTSUMISED

Ole kursis värskeimate tagasikutsumistega, mis peavad kinni kõrgeimatest Lexuse juhtide jaoks kehtestatud standarditest.

    2018 lexus ownership recalls customer satisfaction

LEXUSE PÜHENDUMINE KLIENTIDE RAHULOLULE

Tunneme Lexuses uhkust oma maailmatasemel käsitöömeisterlikkuse ja ootuseid ületava klienditeeninduse üle. Meie tõotus "kohelda iga oma klienti kui külalist oma kodus" ei ole niisama välja öeldud, see on lubadus, mida hoiame.

Ükskõik, milline küsimus Sul oma auto kohta on, julgustame Sind alati ühendust võtma lähima Lexuse edasimüüjaga, kes teeb kõik selleks, et saaksid parima kogemuse. Kui mingil põhjusel Sinu mure lahendust ei saa, oleme selleks loonud spetsiaalse kliendi rahulolu osakonna, mis vastab kiiresti ja tõhusalt Sinu vajadustele. Peale klientide murede lahendamise pakub osakond ka tooteinfot, vastab küsimustele ning tegeleb maanteeabiga.

Aitäh, et annad meile võimaluse näidata, kui suure pühendumusega suhtume klienditeenindusse.

TAKATA TURVAPADJA TAGASIKUTSUMINE

 • INFORMATSIOON

  Olles pühendunud ohutusele ja kvaliteedile, kutsume tagasi kõik sõidukid, millel on vaja vahetada Takata turvapatjade püropadrun.

  Meie suurim prioriteet Lexuses on meie klientide ohutus ning seetõttu jälgime oma sõidukeid korraga mitmetest allikatest. Kui näeme, et teatud osad ei käi kokku meie karmide kvaliteedistandarditega, sekkume koheselt olukorra lahendamiseks.

 • TAGASIKUTSUMISTEGA SEOTUD SÕIDUKID EUROOPAS

  Turvapadja püropadruni tõttu tagasikutsutavad sõidukid Euroopas on 2000. aasta detsembrist kuni 2011. aasta detsembrini toodetud Lexus SC, IS, ES ning GX. Veel kutsutakse tagasi 2009. aasta jaanuarist kuni 2013. aasta detsembrini toodetud Lexus ES 350, GX 460, IS C, IS 350/250, IS-F ning LFA.

 • KUIDAS ME TOETAME OMA KLIENTE

  Kohalik edasimüüja võtab klientidega igas riigis ühendust ning vahetab turvapatjade püropadruni ära täiesti tasuta. Kui Sul on tekkinud sellega seoses mingeid küsimusi, võta ühendust Lexuse edasimüüjaga.

 • TAGASIKUTSUMISTE PÕHJUSED

  Teatud autode tagasikutsumise põhjuseks on Takata turvapadja püropadrun, mis niiskuse, kuumuse või kõrgete temperatuuride mõjul võib koos avaneva turvapadjaga puruneda ja muutuda niiviisi reisijatele ohtlikuks.

 • NIMEKIRI TAGASIKUTSUTAVATEST AUTODEST

  Kui Sinuga on juba ühendust võetud või Sa usud, et selleks on vajadust, siis rohkem informatsiooni leiad meie veebilehe kaudu. Keri alla ja saa teada, kas Sinu auto on tagasikutsumise kampaania nimekirjas.