MIS ON LEXUS LINK?

Lexus Link ühendab Sinu auto. See mobiilirakendus pakub juurdepääsu erinevatele teenustele, näiteks oma auto leidmine, viimase teelõigu jalgsi või ühistranspordiga läbimise teejuht, reisiplaneerija ja elektroonilised hooldusmeeldetuletused. Alustada on lihtne. Registreeru My Lexuse kasutajaks, laadi rakendus alla ja saadki juba võimalustega tutvuda. Lexus Link on praegu saadaval mitmetel 2019. aasta või hilisematel mudelitel.

 • TEENINDUSE VEEBIBRONEERING

  Muuda hooldus lihtsamaks. Järgmise teeninduse saab rakenduses Lexus Link broneerida vaid loetud sekunditega, olenemata asukohast.

  TEENINDUSE MEELDETULETUS

  Tänu sõiduki tegelikul läbisõidul põhinevatele hooldusmeeldetuletustele ei jää ükski teeninduskord vahele. Nii püsib auto alati parimas võimalikus korras.

  KASUTUSPÕHINE KINDLUSTUS

  Tagame Sulle kui Lexuse omanikule alati tasemel klienditeeninduse. Oled valinud oma autoks Lexuse ja seega teame, et Sul on kõrged ootused.

  WI-FI

  Ühenda kuni kümme erinevat seadet oma auto Wi-Fi-ga ja jälgi andmemahu kasutamist äpist.

  AKUJÄLGIJA

  Hoia pilk peal oma auto 12V aku laadimistasemel.

  LIIKLUSÕNNETUSE ABIMEES

  Teavitab valitud hädaabikontakte vastavalt liiklusõnnetuse raskusastmele.

MUDELIVALIK

Lexus Link on praegu saadaval mitmetel 2019. aasta või hilisematel mudelitel. Tutvu mudelivalikuga ja leia oma elustiilile sobiv variant.

UX 250h Comfort
LEXUS UX
KOMPAKTNE LINNAMAASTUR
NX 300h Luxury
LEXUS NX
IKOONILINE LUKSUSLINNAMAASTUR
RX 450h AWD F SPORT S
LEXUS RX
IKOONILINE LUKSUSLINNAMAASTUR
RX 450hL Executive
LEXUS RX L
THE ICONIC LUXURY SUV
CT 200h F SPORT
LEXUS CT
LUXURY COMPACT
ES 300h Luxury
LEXUS ES
EXECUTIVE SEDAN
LS 500h AWD Luxury
LEXUS LS
FLAGSHIP SEDAN
LC 500h Sport +
LEXUS LC
FLAGSHIP COUPÉ
UX 250h Comfort
KOMPAKTNE LINNAMAASTUR

LEXUS UX

Lexus UX on meie valikus kõige väiksem iselaadiv kompaktne hübriidlinnamaastur. Juhi mugavusest lähtuva salongi ja iselaadiva hübriidajamiga uusima põlvkonna UX-is on oma klassi juhtiv kütusesääst ühendatud äärmiselt sujuva sõiduga.
NX 300h Luxury
IKOONILINE LUKSUSLINNAMAASTUR

LEXUS NX

Lexus RX-i julgete ja jõuliste kerejoonte taga peitub mugav, ruumikas ja luksuslik sisu. Sellist viimistlustaset ei leia ühestki tavalisest linnamaasturist.
RX 450h AWD F SPORT S
IKOONILINE LUKSUSLINNAMAASTUR

LEXUS RX

Pereautoks sobiv RX L on luksuslikkust rõhutav elegantne ja ruumikas linnamaastur, mis on loodud nii, et iga sõitja oleks kaitstud ja tunneks ennast hästi. Sellel paljude kasutusvõimalustega uuel tulijal meie luksuslike linnamaasturite valikus on kolm istmerida ja suurem pakiruum, kuid säilinud on RX-idele omane stiilne kuju.
RX 450hL Executive
THE ICONIC LUXURY SUV

LEXUS RX L

A family SUV that puts the focus firmly on luxury, the RX L is elegant, spacious and engineered to make sure every passenger is pampered and protected. This versatile addition to our luxury SUV range features three-rows and enhanced cargo capability while still retaining the stylish figure that characterises the RX SUV.
CT 200h F SPORT
LUXURY COMPACT

LEXUS CT

The dynamic five-door luxury Self-Charging Hybrid compact perfectly suited to city life. The CT 200h offers exceptional driving comfort and efficient Self-Charging Hybrid performance.
ES 300h Luxury
EXECUTIVE SEDAN

LEXUS ES

The Lexus ES shatters preconceptions about executive saloons. Benefitting from a brave new approach to design the ES is lower, wider and sleeker. Combining a stunning coupé-like silhouette with the space and refinement of a 4-door flagshipsaloon, the ES delivers elegance and comfort in one exceptional vehicle.
LS 500h AWD Luxury
FLAGSHIP SEDAN

LEXUS LS

The fifth-generation Lexus LS flagship transforms the luxury sedan into a totally new art form. This latest generation LS extends the frontiers of technology even further with Multi Stage Hybrid – a breakthrough technology that transforms the Lexus Self-Charging Hybrid powertrain performance.
LC 500h Sport +
FLAGSHIP COUPÉ

LEXUS LC

The Lexus LC is a breath-taking luxury 2+2 flagship coupé designed and engineered to deliver a truly exceptional driving experience.