1. Owners
  2. Warranty & insurance
  3. Lexus extracare
Kiirvalik
Kiirvalik

LEXUS EXTRACARE

LEXUS EXTRACARE

LEXUS EXTRACARE'IGA SAATE PIKENDADA OMA LEXUSE GARANTIID 1 VÕI 2 AASTA VÕRRA!

Kuna Teie sõiduk on oluline osa Teie elust, on Lexus loonud lisagarantiitoote, mis kaitseb ootamatute kulude eest ning tagab Teile meelerahu ja palju muretuid kilomeetreid.

Lexuse tootjapoolne lisagarantii Lexus Extracare on saadaval vaid Lexuse omanikele ning sõidukitele, mis on vähem kui 3 aastat vanad, mille läbisõit ei ületa 100 000 km ning mille hooldus on toimunud kooskõlas Lexuse hoolduskavaga. Lisagarantii hakkab kehtima pärast esialgse garantii lõppemist (3 aastat või 100 000 km, olenevalt, kumb esimesena täitub).

Lexus Extracare lisagarantii kehtivuse säilivuseks tuleb vaid hooldada sõidukit pärast iga 15 000 km läbimist või kord aastas (olenevalt, kumb esimesena täitub). Lexus Extracare kehtib üle kogu Euroopa ning Lexus Extracare lisagarantii ajal puudub läbisõidupiirang. Seega võite lisagarantiiperioodi jooksul läbida piiramatul hulgal kilomeetreid – sõitke kas või ümber maakera!

Lexus Extracare'i puhul:

  • Kasutatakse garantiitöödel ainult Lexuse originaalvaruosi
  • Võite olla kindel, et tööd teostavad oma ala tippspetsialistid
  • Läheb lisagarantii edasi järgmisele omanikule, juhul kui Te auto maha müüte

Lexus Extracare'iga kaasneb tasuta ka teenusepakett Lexus Euro Assistance 24, mis võimaldab Teil kasutada ulatuslike lisateenustega autoabipaketti. Lexus Euro Assistance 24 kehtib kõikides Euroopa Liidu liikmesriikides lisagarantii kehtivusaja jooksul 24 h päevas ja 7 päeva nädalas. Lexus Euro Assistance 24 aitab Teid muuhulgas järgmiste probleemide korral:

Autoabi (tühi aku, kütuse lõppemine, tühi rehv, võtmete kadumine või autosse lukustumine jm.)

Sõiduki pukseerimine sõidukõlbmatuks muutumisel

Välismaal olles sõiduki sõidukõlbmatuks muutumise puhul mehhaanilise rikke või õnnetuse tagajärjel võimaldab Lexus Euro Assistance 24 autoabi teenus Teile kas asendusauto, majutuse või reisi jätkamise muu transpordiga

Lexus Extracare lisagarantii saate osta kas üheks või kaheks aastaks. Tutvuge täpsete hindadega all olevas tabelis ja vaadake lisa all olevast PDF failist.

 

Hind EUR ( km-ga 20%)

 

 

1 aasta

2 aastat

CT

395 €

559 €

IS, UX, NX, ES

495 €

659 €

GS, RX

635 €

859 €

GS F, RC, RC F, LS, LC

695 €

959 €

 

Ülaltoodud tingimused on informatiivsed. Teenuse kõigi tingimustega tutvumiseks võtke ühendust oma Lexuse volitatud edasimüüjaga. Avaldatud informatsioon on avaldamise hetkel uusim ning võib muutuda ette teatamata.