concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

LEXUS JA SKYJET OSALEVAD FILMI „VALERIAN“ ESILINASTUSEL

LEXUSE JA FILMISTUUDIO EUROPACORP VAHELINE KOOSTÖÖ JÕUDIS OLULISE VERSTAPOSTINI, MIL FUTURISTLIK SKYJET TEGI OMA FILMIDEBÜÜDI FILMI „VALERIAN JA TUHANDE PLANEEDI LINN“ („VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS“) ESILINASTUSEL HOLLYWOODIS ASUVAS TCL HIINA TEATRIS.

SKYJET MAANDUB PUNASEL VAIBAL

Koostöö käigus valminud üheistmeline kosmoselaev oli kogu oma ilus välja pandud punasel vaibal, kus staarid Cara Delevingne ja Dane DeHaan tähistasid filmiesitlust. Dane ja Cara, kellega liitusid kõik filmis kaasa teinud staarid, kaasa arvatud Rihanna ja Kris Wu, poseerisid fännidele SKYJETI kõrval, aidates esilinastusele kogunenud inimeste jaoks ellu äratada tükikest filmi maagiast.

LOOMINGULINE KOOSTÖÖ

SKYJETI – filmis osalenud üheistmelise hävitaja – looja on „Valeriani“ meeskond, kelle eesmärk oli panna kokku sõiduk, mis oleks realistlik, kuid sobiks ka „Valeriani“ maailma, kus tegevus toimub 700 aasta pärast tulevikus. Filmi loominguline meeskond tegi SKYJETI lõpliku ilme saavutamiseks koostööd Lexuse disaineritega ning kasutas ära Lexuse kuulsusrikkaid disainielemente ja täiustatud tehnoloogiat.

LEXUS JA „VALERIANI” STAAR DANE
DEHAAN ESITLESID MIAMIS
ÜHEKOHALIST SÕIDUKIT SKYJET

SKYJETI SAAB NÄHA LUC BESSONI TULEVASES ULMEFILMIS
„VALERIAN JA TUHANDE PLANEEDI LINN”.

2017. aasta linateose „VALERIAN JA TUHANDE PLANEEDI LINN” staar Dane DeHaan tutvustas Miamis 2017. aasta Lexus Lifestyle’i sündmusel avalikkusele filmi peamise jälitussõiduki koopiat. Ühekohaline SKYJET astus avalikkuse ette Miamis osana kaasahaaravast Lexuse sündmusest, kus näidati luksuskaubamärgi uusimaid tooteid ja tutvustati elustiilitegevusi. SKYJETI loojaks on „Valeriani” meeskond, kelle eesmärk oli panna kokku sõiduk, mis oleks realistlik, kuid sobiks ka „Valeriani” maailma, mille tegevus toimub 700 aasta pärast tulevikus. Filmi loojad tegid SKYJETI lõpliku ilme saavutamiseks koostööd Lexuse disaineritega ja kasutasid ära praeguste kuulsate mudelite moodsaid disainielemente. Lõplikku disaini on lisatud Lexusele iseloomuliku liivakellakujulise iluvõre uus versioon ning jõulised ja aerodünaamilised esituled, mis sarnanevad välimuse poolest palavalt oodatud 2018. aasta kupeemudeli Lexus LC atleetlike ja aerodünaamiliste esituledega. Lisaks sai ideemudeli salongi kujundamisel „Valeriani” loominguline meeskond inspiratsiooni Lexuse viimastest arendustest AI ja täiustatud HMI tehnoloogia vallas. Filmis kasutatakse ka kujuteldavat tuleviku energiakapslit, milleks saadi innustust Lexuse saavutustest vesinikkütuseelemendi tehnoloogia valdkonnas. Esimesed pildid sõidukist avaldati novembris filmi reklaamvideo avaldamise kuupäeval. Avalikustamisel ütles Dane järgmist: „Olen alati soovinud Luc Bessoniga koostööd teha, kuna ta keskendub oma filmides igale üksikasjale ja äratab loo ellu kõige fantaasiarikkamal viisil. SKYJETI loomine koostöös Lexusega on selle suurepärane näide. „Valeriani” eepiline tagaajamisstseen Skyjetis saab olema filmi üks põnevamaid hetki.”

Koopia esitlemisega kaasnes suurepärane valgusmäng, pärast mida astus lavale Dane, et rääkida filmimisest SKYJETIGA ning koostööst kaasnäitleja Cara Delevingne’i ja režissööri Luc Bessoniga. Lexuse üleilmse turustamise juht Spiros Fotinos ütles partnerluse kohta järgmist: „Kui Luc rääkis meile esimest korda oma ettekujutusest „Valerianist”, oli selge, et ta jagas meie ambitsiooni ületada piire ja luua erakordseid elamusi. Oma panuse andmine SKYJETI disaini ja tehnoloogia loomisse oli meie jaoks põnev ülesanne. Peale selle, et saame olla osa suurepärasest loost, jääb kauaks meelde meie disainerite ja inseneride näoilme, kui ütlesime neile, et nad saavad aidata luua kosmoselaeva!” Lexus on järgmise seitsme kuu jooksul valmis pakkuma suurepäraseid elamusi, mis on mõeldud tooma filmisõpru üle terve maailma lähemale „Valeriani” tegemistele enne filmi kinodesse jõudmist 2017. aasta augustis.

Vaadake lisateavet filmi „VALERIAN JA TUHANDE PLANEEDI LINN” kohta:
- Facebook: https://www.facebook.com/ValerianMovie
- Twitter: https://twitter.com/ValerianMovie
- Instagram: https://instagram.com/valerianmovie/

TEAVE „VALERIANI” KOHTA

Visionäärist stsenarist/režissöör Luc Besson on võtnud loo aluseks klassikalise koomiksisarja „Valerian ja Laureline” ning loonud tänapäevase, ainulaadse ja eepilise ulmesaaga. Valerian (Dane DeHaan) ja Laureline (Cara Delevingne) on kogu universumis korda hoidvad inimterritooriumite valitsuse eriagendid. Valeriani ja Laureline’i ülemus (Clive Owen) saadab nad missioonile vapustavasse galaktikatevahelisse linna Alpha, mis on kõikjalt universumist pärit tuhandetest liikidest koosnev üha kasvav metropol. Alpha 17 miljonit elanikku on aja jooksul segunenud.

Nad on ühendanud oma anded, tehnoloogia ja ressursid kõigi hüvanguks. Kuid kahjuks ei ole kõigil samad eesmärgid. Tegutsema on asunud nähtamatud jõud, mis meie rassi suurde ohtu seavad.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT