concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

UUDISED JA SÜNDMUSED

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

UHIUUE RX-I MAAILMA ESMAESITLUS NEW YORGI AUTONÄITUSEL

RX New York MS

LEXUS ESITAB OMA NELJANDA PÕLVKONNA RX-IGA LUKSUSLIKE SPORTAUTODE KLASSILE TAAS VÄLJAKUTSE

Lexuse 26-aastase ajaloo enim müüdud mudelina – läbimüük üle 2,1 miljoni auto – on igast kümnest müüdud Lexusest kolm RXid. Täielikult ümberkujundatud luksusliku salongiga, mis on peidetud selgepiirilisse ja pilkupüüdvasse uude keresse, näib uus mudel seda suundumust jätkavat.

Uus põnev jõuline ilme

Esimesest pilgust on selge, et uus RX jätab endast visuaalselt võimsa mulje. Esiosa on täiesti uue kujundusega, mida rõhutavad kroomitud piirjoontega jõuline iluvõre ja kolm L-kujulist LED-esituld. Koos ümberkujundatud udutuledega annab see RXile elegantse, kuid futuristliku stiili. Jõulised esiporitiiva laiendid lisavad sõidukile sportlikkust.

Tagaosa ilmet on muudetud teravamaks ning see kiirgab kaljukindlat stabiilsust. Seda rõhutavad uued L-kujulised tagatuled, mis mähivad end ümber sõiduki külgede, luues laiema ja mõjuvõimsama välimuse. Kui tuled põlevad, ulatub särav kuma kerest külgedele tagaukseni – esmakordselt Lexusel.

Uue RXi salong on mugav ja luksuslik ning nende jaoks, kes soovivad veel suuremat küllust, pakutakse stiilseid ümberpaigutatud iluliiste ja eriviimistlusega laserlõigatud puidust ehiseid. Esiplaanil on suur esiklaasinäidik ning põhitoimingute alast on eraldatud infonäidikute ala, millel on 12,3-tolline monitor.

Kapoti all sujuvad, võimsad ja säästlikud mootorid

Uus RX on saadaval täiustatud ja võimsama 3,5-liitrise V6 bensiinimootoriga, mille eesmärk on arendada 300 hj, koos uue 8-käigulise automaatkastiga ning täishübriidmudelina.

Kõik RXi mootorid on kohandatud nii, et tagada suur kütusesäästlikkus ja väikesed CO2-heitkogused.

Parem juhitavus ja stabiilsus

Uhiuus RX on loodud pakkuma sõiduautole omast juhitavust. Kogu keret on tugevdatud, et tagada kurvides parem stabiilsus ja juhitavus. Kerekonstruktsioonile on lisatud jäikust, mis aitab märkimisväärselt suurendada auto tundlikkust ning hoiab ära mootori- ja liiklusmüra salongi tungimise. Mudelil on ka sõiduki dünaamika integreeritud halduse süsteem (VDIM), mille eesmärk on tuvastada võimalikud ohuolukorrad ning teha automaatseid ja tihti arusaadavaid kohandusi sõiduki juhitavuse tagamiseks kurvidesse sisenemisel ja sealt väljumisel. Samuti parandab nelikvedu RXi juhitavust ja stabiilsust nii kuivadel kui ka libedatel teekatetel.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT