concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

UUDISED JA SÜNDMUSED

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

LEXUS VÕITIS 2015. AASTA MILANO DISAININÄDALAL AUHINNA KATEGOORIAS „KÕIGE MEELELAHUTUSLIKUM”

Milan design week

LEXUS VÕITIS MILANO DISAINIKONKURSIL AUHINNA KATEGOORIAS „KÕIGE MEELELAHUTUSLIKUM”

Lexus võitis Milano disainikonkursil auhinna kategoorias „Kõige meelelahutuslikum” oma väljapaneku „Lexus – meelierutav rännak” eest Milano disaininädalal, mis on maailma suurim disainiüritus. Lexus on esimene autotootja, kes on selle auhinna võitnud.

Kultuuriühenduse Elita poolt tänavu viiendat aastat väljaantav Milano disainiauhind on ainus ametlik auhind, mis on mõeldud Milano disaininädala parimatele installatsioonidele. Milano disainiauhind tunnustab parimaid üldväljapanekuid ja ka üksikuid võitjaid viies kategoorias (meelelahutus, tehnoloogia, heli, mõju, e-kaubandus). Võitjad valitakse kõikide Milano disaininädalal linna eri piirkondades väljapaneku teinute seast.

Väljapaneku kujundasid kaks rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnikku: ruumidisainer Philippe Nigro ja peakokk Hajime Yoneda, kes lisas meelierutavale rännakule maitseelamuse. Väga erisuguste kunstnike koostöö tulemusena pakuti tõeliselt ainulaadset elamust, mis jättis paljudele külastajatele sügava mulje.

Näituse kahe minuti pikkune interaktiivne virtuaalne tutvustusvideo on nüüd kättesaadav Lexuse rahvusvahelisel veebisaidil järgmisel aadressil: http://www.lexus-int.com/lexus-design/virtual-journey/.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT