concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

UUDISED JA SÜNDMUSED

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

„SENSE-WEAR” VÕITIS LEXUSE 2015. AASTA DISAINIAUHINNA

2015 LexusDesignAward winner teaser

LEXUSEL ON HEA MEEL TEATAVAKS TEHA, ET LEXUSE 2015. AASTA DISAINIKONKURSI PEAAUHINNA VÕITIS EMANUELA CORTI JA IVAN PARATI (CARAVAN) PROJEKT „SENSE-WEAR”.

Lexusel on hea meel teatavaks teha, et Lexuse 2015. aasta disainikonkursi peaauhinna võitis Emanuela Corti ja Ivan Parati (Caravan) projekt „Sense-Wear”. Auhinna andis Milano disaininädala raames Lexuse ruumis täna toimunud tseremoonial võitjale üle Lexus Internationali president Tokuo Fukuichi.

Sense-Wear on meelte teadlikkuse täiustamiseks loodud rõivaste ja aksessuaaride kollektsioon. Mõned esemed aitavad füüsilisi aistinguid vaigistada ja teised jällegi neid teravdada, võimaldades kandjal kogeda aistingute maailma uuest vaatenurgast. Milanos Lexuse ruumis välja pandud prototüübi arendamisel juhendas disainereid Robin Hunicke.

Võitjad Emanuela Corti ja Ivan Parati kommenteerisid: „Meil on hea meel selle auhinna võitmise üle! Otsustasime konkursil osaleda, sest aistingute teema meeldib meile väga. Tegime põhjalikku uurimistööd ja leidsime väga palju asju, millest võiksid tekkida uued disainiideed. Seejärel valisime välja ühe projekti: rõivad, mis parandaksid inimeste, eelkõige erivajadustega inimeste elu. Külastasime spetsiaalseid asutusi, jagasime oma ideid terapeutidega ja kaasasime nende tagasiside oma projekti. Ja tegelikult näeme nüüd, et sellised riided võiksid olla kasulikud paljudele inimestele. Oma igapäevaelus seisame mõnikord silmitsi närvesöövate olukordadega, mil tahaksime ehitada enda ümber mingi kaitsemüüri. Seega kujutab see auhind meie jaoks suurepärast võimalust oma ideed edasi arendada ning loodetavasti tulevikus inimesi aidata.”

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT