concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

LUKSUSLIK HÜBRIIDKUPEE LC 500h

LUKSUSLIKU HÜBRIIDKUPEE LC 500h ESMAESITLUS MAAILMAS. VARUSTATUD LEXUSE UUE PÕLVKONNA MITMEASTMELISE HÜBRIIDSÜSTEEMIGA.

Astusime järjekordse suure sammu tuleviku poole. 2016. aasta Genfi autonäitusel hämmastab Lexus taas kord maailma, esitledes uhiuue LC luksuskupee. hübriidversiooni. Kõik see, mis peitub pilkuköitvalt voolujoonelise väljanägemise taga, annab igati põhjust olla õhinas. LC 500h on varustatud meie uue põlvkonna hübriidajamiga – Lexuse mitmeastmelise hübriidsüsteemiga –, mis suudab tagada meelierutava sõiduelamuse erakordselt väikese kütusekuluga.

Avalikkus nägi LCd esimest korda 2016. aasta Põhja-Ameerika rahvusvahelisel autonäitusel (NAIAS). Tänu pilkupüüdvale kujundusele, hämmastavatele sõiduomadustele ja ülimale meisterlikkusele kujuneb sellest kohe üks meie lipulaevu.

2016. aasta Genfi autonäitusel esitleme ka rabavat ideeautot LF-FC. See uus unistuste auto pakub erakordset pilguheitu meie tulevikusõidukite kujunduse ja tehnoloogia suundumustele. Esimest korda 2015. aasta Tokyo autonäitusel esitletud LF-FC jõuallikaks on uudne võimas kütuseelementide süsteem.

Sel on ka täiustatud puutevaba inimene-masin-liides ning sõiduautomaatika. See sõiduk kujutab endast pilguheitu autosõidu tulevikku.

VAADAKE LEXUSE
PRESSIKONVERENTSI

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT