concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

MARK KOHTUB LC-GA IBIZAL

RAHVUSVAHELINE MUUSIKAPRODUTSENT
MARK RONSON KUTSUB LEXUSE UUES KAMPAANIAS PUBLIKUT ÜLES „JÄTMA OMA JÄLGE”

Lexus teatas täna loomekoostööst mitme auhinnaga pärjatud muusikaprodutsendiga Mark Ronson, et tuua turule uus LC. Uus sõiduk on Lexuse lipulaevaks olev kupee, mis tähendab luksusbrändi jaoks uue ajastu algust. Sõidukiga kaasneb kampaania, mis on saanud tabavalt nimeks „Jäta oma jälg” („Make Your Mark”).

Koostöö Ronsoniga edendab Lexuse ambitsiooni pakkuda suurepäraseid elamusi muusika, kunsti ja tehnoloogia vallas. Kampaania on jätk 2015. aasta kampaaniale „Elu nagu RX”, mis peeti koos näitleja Jude Law’ga ja mis andis kütkestaval teatrisündmusel osalejatele võimaluse kogeda filmistaari elustiili.

MARK RONSON

Kampaania „Jäta oma jälg” annab järgmise kuue kuu jooksul fännidele võimaluse tutvuda põneva sisuga ning kogeda suurepäraseid elamusi.

Mark Ronson ütles kampaania kohta järgmist: „Mulle on alati meeldinud teha koostööd inimestega, kes on uuendusmeelsed ja omanäolised nii stuudios kui ka väljaspool stuudiot. Kui Lexus pöördus minu poole selle kampaania ideega ja ma nägin uut LC‑d, tundus mõte värske ja põnev. Mind haaras idee kasutada muusikat, et ümbritseda see mudel inspireeriva kogemusega.“

LEXUS LC

LC kupee disain põhineb selgelt ideeautol LF-LC, mis teeb mõlemast mudelist disainiauhinna EyesOn võitja. LC on juhtfiguur Lexuse sõidukiarenduskultuuris, mis soodustab disaini- ja insenerimeeskondade koostööd, et luua erakordne auto, mis ületab kõik ootused.

Lexus Europe’i juhataja Alain Uyttenhoven ütles Lexuse ja Mark Ronsoni koostöö kohta järgmist: „Mark Ronson on tuntud muusikaprodutsent, kes seisab selle aastakümne suurimate muusikahittide taga, ja seega on ta parim koostööpartner kampaania „Jäta oma jälg” jaoks. Lexus LC sümboliseerib Lexuse uue etapi algust, mis seisneb parema sünergia loomises inseneri- ja disainimeeskondade vahel. Markist paremat kandidaati on raske leida, sest ta on andnud oma suurepäraste esituste ja koostöö kaudu muusikamaailma märkimisväärse panuse.”

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT