concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

UUENDUSLIK
AUTOISTE

Uuenduslikku Lexuse kineetilist istmekontseptsiooni
esitletakse avalikkusele 2016. aasta Pariisi autonäitusel.
Uudne kiudvõrkkonstruktsioon kujundab ümber autoistme kasutamise põhimõtted.

Inimestel hoiab pead tasakaalus selgroog. See võimaldab pöörata vaagnat ja rindkeret vastassuunas, stabiliseerides pea liikumist isegi kõndimisel või sörkimisel.

MUGAVUSVÕRK

Et tekitada samasugune liikumine ka autoistmetes, kujundati istmepadi ja seljatugi ümber viisil, mis tagab nende kineetilise liikumise, võttes arvesse sõitja kaalu ja välisjõudu. Seega piisab lihtsalt istmel istumisest, et stabiliseerida sõiduki liikumisest tingitud pealiigutusi ja hoida seejuures vaatevälja stabiilsena. See vähendab sõitjate koormust, lihtsustades sõitmist ja suurendades mugavust.

Istmeraami polster koosneb ämblikuvõrgumustriga võrgust, mille niidistik hargneb kiirjalt seljatoe keskosast. Võrk on piisavalt painduv ning kohandub täielikult kehakujuga, hajutades koormust ja tagades mugava isteasendi pikemaks ajaks.

SUUREPÄRANE
LÖÖGILEEVENDUS

Abaluu kõrgusel paiknev seljatoe keskosa pöörab rindkeret ümber istme pöördetelje. See aitab stabiliseerida pead ja tagab suurepärase toe. Iste on kitsam, mistõttu on auto üldmass väiksem.

Seljatoe ämblikuvõrgukonstruktsiooni niidistik on valmistatud keskkonnahoidlikest sünteetilistest ämblikusiidi materjalidest, mitte toornaftal põhinevatest materjalidest. Kasutatud materjal koosneb põhiliselt mikroobse fermentatsiooni käigus saadud proteiinist, mis on seejärel kedratud ja töödeldud suurepärast löögileevendust (sitkust) pakkuvaks uueks materjaliks.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT