concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

LEXUS EXTRACARE

LEXUS EXTRACARE'IGA SAATE PIKENDADA OMA LEXUSE GARANTIID 1 VÕI 2 AASTA VÕRRA!

Extracare

Kuna Teie sõiduk on oluline osa Teie elust, on Lexus loonud lisagarantiitoote, mis kaitseb ootamatute kulude eest ning tagab Teile meelerahu ja palju muretuid kilomeetreid.

Lexuse tootjapoolne lisagarantii Lexus Extracare on saadaval vaid Lexuse omanikele ning sõidukitele, mis on vähem kui 3 aastat vanad, mille läbisõit ei ületa 100 000 km ning mille hooldus on toimunud kooskõlas Lexuse hoolduskavaga. Lisagarantii hakkab kehtima pärast esialgse garantii lõppemist (3 aastat või 100 000 km, olenevalt, kumb esimesena täitub).

Lexus Extracare lisagarantii kehtivuse säilivuseks tuleb vaid hooldada sõidukit pärast iga 15 000 km läbimist või kord aastas (olenevalt, kumb esimesena täitub). Lexus Extracare kehtib üle kogu Euroopa ning Lexus Extracare lisagarantii ajal puudub läbisõidupiirang. Seega võite lisagarantiiperioodi jooksul läbida piiramatul hulgal kilomeetreid – sõitke kas või ümber maakera!

Lexus Extracare'i puhul:

  • Kasutatakse garantiitöödel ainult Lexuse originaalvaruosi
  • Võite olla kindel, et tööd teostavad oma ala tippspetsialistid
  • Läheb lisagarantii edasi järgmisele omanikule, juhul kui Te auto maha müüte

Lexus Extracare'iga kaasneb tasuta ka teenusepakett Lexus Euro Assistance 24, mis võimaldab Teil kasutada ulatuslike lisateenustega autoabipaketti. Lexus Euro Assistance 24 kehtib kõikides Euroopa Liidu liikmesriikides lisagarantii kehtivusaja jooksul 24 h päevas ja 7 päeva nädalas. Lexus Euro Assistance 24 aitab Teid muuhulgas järgmiste probleemide korral:

  • Autoabi (tühi aku, kütuse lõppemine, tühi rehv, võtmete kadumine või autosse lukustumine jm.)
  • Sõiduki pukseerimine sõidukõlbmatuks muutumisel
  • Välismaal olles sõiduki sõidukõlbmatuks muutumise puhul mehhaanilise rikke või õnnetuse tagajärjel võimaldab Lexus Euro Assistance 24 autoabi teenus Teile kas asendusauto, majutuse või reisi jätkamise muu transpordiga

Lexus Extracare lisagarantii saate osta kas üheks või kaheks aastaks. Tutvuge täpsete hindadega all olevas tabelis ja vaadake lisa all olevast PDF failist.

Hind EUR (km-ga 20%)
1 aasta 2 aastat
CT 200h € 395 € 559
IS 300h, IS 200t, NX 300h, NX 200t € 495 € 659
GS 300h, GS 200t, GS 450h, RX 450h, RX 200t € 635 € 859
GS F, LS 460, LS 600h L, RC F, RC 200t, RC 300h € 695 € 959
Teised Lexuse mudelid € 695 € 959

* Ülaltoodud tingimused on informatiivsed. Teenuse kõigi tingimustega tutvumiseks võtke ühendust oma Lexuse volitatud edasimüüjaga. Avaldatud informatsioon on avaldamise hetkel uusim ning võib muutuda ette teatamata.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT