concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

„PÄEV, MIL KOGU RAHVAS
HOIDIS HINGE KINNI“
KEV CAHILL

LEXUSE LÜHIFILMIDE SARJA VÕITJA ESILINASTUS RAINDANCE’I FILMIFESTIVALIL

Lexus ja The Weinstein Company näitasid septembris toimunud Raindance’i filmifestivalil esimest korda filmi „Päev, mil kogu rahvas hoidis hinge kinni“, mille autor ja režissöör on Kev Cahill.

Mitmete auhindadega pärjatud Cahill on kogunud enim tuntust filmidega „Kütt ja kaks kuningannat“, „Thor: pimeduse maailm“ ja „Alice peeglitagusel maal“ ning löönud kaasa ka populaarse telesarja „Troonide mäng“ valmimisel.

Filmi „Päev, mil kogu rahvas hoidis hinge kinni“ keskmes on noor isa, kelle süda on kaheks kistud, sest ta soovib olla tunnistajaks korraga kahele imele: nii oma lapse sünnile kui ka Iirimaa osalemisele 1990. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste veerandfinaalis. Peaosatäitjad on Sam Keeley, kes astus hiljuti koos Bradley Cooperiga üles filmis „Tagasi tippu“, ja Barbara Brennan, kes on saanud tuntuks rollidega filmides „Veronica Guerin“ ja „Kohting pöörase Maryga“.

Filmistuudio The Weinstein Company peategevdirektor ja president David Glasser sõnas: „Oleme ülimalt rahul võimalustega, mis on meile siiani avanenud tänu Lexuse lühifilmide sarjale. Cahilli teos on vaid üks neljast filmist, mis tõestab, et kui anda andekatele inimestele võimalus viia oma unistused ellu, siis on tulemus rohkem kui kütkestav.“

Lexus Internationali rahvusvahelise kaubamärgiosakonna peadirektor David Nordstrom lisas: „Igal aastal üllatavad meie režissööride teosed meid ikka ja jälle. Meil on suur au teha koostööd filmistuudioga The Weinstein Company, et viia ellu nende filmitegijate püüdlused.“

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT