concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

LEXUSE LÜHIFILMIDE SARJA VÕITNUD JEANNIE DONOHOE FILM

ESILINASTUB NAPA VALLEY FILMIFESTIVALIL

Lexus ja The Weinstein Company ootavad kannatamatult Napa Valley filmifestivali, et näidata 10. novembril esimest korda põnevat uut filmi „Mäng“, mille autor ja režissöör on mitmeid auhindu võitnud filmitegija Jeannie Donohoe. Columbia ülikooli filmiteaduskonna kraadiõppekava lõpetanud Donohoe on mitme lühifilmi, nende hulgas „Poegimishooaeg“ ja „Avalik“, stsenarist ja režissöör. Donohoe töötab praegu oma esimese täispika mängufilmi „Kari“ kallal.

„Mängu“ peategelane on keskkoolipoiss, kes peab kolimise tõttu minema uude kooli ja otsustab seal kandideerida osariigi koolide seas parima korvpallimeeskonna ridadesse. Ta on mänguväljakul väga osav ja väärt meeskonda pääsema. Ent süžee võtab hoopis uue pöörde, kui teised meeskonnaliikmed avastavad tema vapustava saladuse. Filmis astub üles ka Kanada näitleja ja kolmekordne NBA meister Rick Fox.

„Mäng“ on üks neljast filmist, mida produtseerib Joey Horvitz filmistuudiost The Weinstein Company Lexuse lühifilmide sarja (Lexus Internationali ja filmistuudio The Weinstein Company ühisprojekt lootustandvate filmitegijate toetamiseks) kolmanda hooaja raames. Napa Valley filmifestivalil näidatakse ka ülejäänud kolme Lexuse lühifilmi: „Reede õhtu“, „MESSiAH“ ja „Päev, mil kogu rahvas hoidis hinge kinni“.

The Weinstein Company asedirektor Harvey Weinstein märkis: „Meil on väga hea meel, et saame olla Napa Valley filmifestivalil „Mängu“ esilinastusel. Donohoe andekusest ei saa kogu filmi jooksul üle ega ümber ja see linateos tõstab esile Lexuse lühifilmide kolmanda hooaja teemat, milleks on ootusärevus.“

Lexus Internationali rahvusvahelise kaubamärgiosakonna peadirektor David Nordstrom lisas: „Kohaletulnud saavad kogeda palju rohkemat, kui nautida Jeannie loomingulisust ja kujutlusvõimet . Peale selle on neil võimalus vaadata teisi Lexuse lühifilmide kolmandal hooajal valminud projekte, mis kõik püüavad rahvusvahelise publiku tähelepanu oma loomingulisuse ja kujutlusvõimega.“

„Filmistuudio The Weinstein Company ja Lexus International on seda koostööalgatust siiani saatnud edust vaimustuses ning loodame, et suudame nende filmide ja selle ühisprojekti abil innustada ja julgustada veelgi enamaid filmitegijaid kõikjal maailmas,“ sõnas The Weinstein Company peategevdirektor ja president David Glasser.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT