concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

FRIDAY NIGHT
ALEXIS MICHALIK

SUUREPÄRAST UUT LEXUSE LÜHIFILMI NÄIDATI ESIMEST KORDA TOKYO LÜHIFILMIDE FESTIVALIL

Lexus ja The Weinstein Company näitasid hiljuti filmifestivalil Tokyo Short Shorts neljast filmist esimest, mis kuulutas Lexuse lühifilmide kolmanda sarja avatuks. Lexusest inspireeritud teemat „Ootusärevus” jäädvustav lühifilm, mille režissöör on Alexis Michalik, valiti välja tuhandete kandidaatide seast. „Friday Night” on meeliülendav lugu emast, kes paisatakse Prantsusmaa-reisi ajal kogu linna haarava rünnaku keskele.

Režissöör võttis koos tootmismeeskonna silmapaistvate liikmetega osa tema saavutusele pühendatud pidustusest Lexuse Tokyos asuvas hoones Intersect. Tegemist on ainulaadse kohaga, kus kliendid saavad nautida Lexuse olemust inspireeriva disaini, kunsti, moe ja kultuuri kaudu. Film on osa Lexuse lühifilmide kolmandast sarjast, mille eesmärk on toetada alustavate filmitegijate saavutusi ja jutuvestmise kunsti.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT