concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

HOLLYWOOD PANEB LEXUSE LÜHIFILMIDE ESILINASTUSTELE ÕLA ALLA

Lexuse lühifilmide esilinastus 2014

KATIE HOLMES, JUSTIN CHADWICK, SIMON CURTIS, ANTOINE FUQUA JA PHILLIP NOYCE AITAVAD KAHEL PALJUTÕOTAVAL FILMILOOJAL MÕTESTADA LAHTI LEXUSE ETTEANTUD TEEMAT „ELU ON IMELINE”.

Hollywoodi näitlejad löövad kaasa Lexuse ja filmistuudio Weinstein Company ühistööna valmivate 2014. aasta Lexuse lühifilmide esilinastustel Los Angeleses ja New Yorgis.

Kahele lootustandvale filmitegijale – Jon Goldmanile ja Satsuki Okawale (koos stsenarist Ken Ochiaga) – on nõu ja jõuga abiks kinomaailma kuulsused, nende hulgas filminäitleja Katie Holmes („The Giver”, „Wonder Boys”, „Dawson’s Creek”) ning režissöörid Justin Chadwick („Mandela: Long Walk to Freedom”, peatselt linastuv „Tulip Fever”), Simon Curtis („My Week With Marilyn”, peatselt linastuv „Woman in Gold”), Antoine Fuqua („Brooklyn’s Finest”, „Training Day”, peatselt linastuv „Southpaw”) ja Phillip Noyce („The Giver”, „The Quiet American”).

Noyce märkis: „Pean seda suureks auks, et filmistuudio Weinstein Company ja Lexus International tegid mulle ettepaneku lüüa kaasa selles uuenduslikus ja esmajärgulises ettevõtmises. See, mida nad teevad uue filmitegijate põlvkonna heaks, avaldab kinomaailmale tugevat mõju. Ootan suure põnevusega, et vaatajaskond saaks tutvuda nende andekate noorte režissööride loominguga.”

Lisaks tulevad mentorid välja lühikeste linateostega, mis kirjeldavad koostööd lootustandvate režissööridega ehk nendega tutvumist ning nõuannete ja soovituste andmist. Muu hulgas keskendutakse ka lühifilmide tegemise kunstile, selle väljendusvormi kujunemisele ja kasvavale üleilmsele huvile selle žanri vastu. Need linateosed juhatavad sisse Lexuse lühifilmide esilinastuse Los Angelese kinodes ja oktoobris toimuva esilinastuse internetis.

Lühifilme „Market Hour” ja „Operation Barn Owl” esitleti esimest korda 29. mail Tokyo lühifilmide festivalil. USAs toimuvad esilinastused 30. juulil Los Angeleses ja 6. augustil New Yorgis.

Mõlemaid filme näidatakse arvukatel festivalidel üle maailma ja lisaks sellele koos filmistuudio Weinstein Company uute kassahittidega, nagu „The Giver”.

Lexuse lühifilmid esilinastuvad internetis selle aasta oktoobris. Seniks saavad huvilised end Lexuse lühifilmidega seonduvaga kursis hoida veebilehe www.lexusshortfilms.com vahendusel.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT