concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

KEN OCHIAI

FILMI „OPERATSIOON „ÖÖKULL”” KAASSTSENARIST

Pärast keskkooli lõpetamist lahkus Ken kodulinnast Tokyost ja suundus USAsse. 2006. aastal lõpetas Ochiai Lõuna-California ülikooli kinokunstide kooli bakalaureusekraadiga produtseerimise erialal. 2008. aastal omandas ta Ameerika filmiinstituudi konservatooriumis kaunite kunstide magistrikraadi (MFA) režii erialal.

Praeguseks on Ochiai teinud üle 30 lühifilmi, reklaami ja muusikavideo, kaasa arvatud filmid „Half Kenneth”, mis võitis Ameerika režissööride gildi žürii auhinna, ja „Frog in the Well”, mis sai Heartlandi filmifestivalil kristallauhinna (Crystal Award). Ta pälvis Lõuna-California ülikooli noorte vilistlaste auhinna oma saavutuste eest filmitegemise vallas.

Ochiai on olnud kolme täispika filmi režissöör, kaasa arvatud „Tiger Mask”, mis esilinastus 2013. aasta sügisel mitmes Aasia riigis. Film põhineb Jaapani kuulsal koomiksisarjal ja selle produtsent on Toshiaki Nakazawa, kes on ka Oscari võitnud filmi „Departures” produtsent.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT