concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

LEXUSE LÜHIFILMID

KOLMAS IGA-AASTANE
LEXUSE LÜHIFILMIDE SARI

LEXUSE LÜHIFILMIDE KOLMANDA SARJA JAOKS OTSISID LEXUS JA THE WEINSTEIN COMPANY ÜHISLOOME KORRAS REŽISSÖÖRE FILMITEGIJATE KOGUKONNAST ÜLE TERVE MAAILMA. SARJA TEEMA ON PROVOKATIIVNE, NÜANSSIDEROHKE JA MÕTTEID PAKKUV „OOTUSÄREVUS”, MIS ANNAB FILMITEGIJATELE NENDE KUJUTLUSVÕIME JAOKS UUENDUSLIKU LÄHTEALUSE. NELI VÄLJAVALITUD FILMITEGIJAT KUTSUTAKSE TÕLGENDAMA SARJA TEEMAT OMA NARRATIIVI KAUDU JA RÄÄKIMA LUGU, MIS PÕHINEB NENDE NÄGEMUSEL.

LEXUSE LÜHIFILMID 2014

LEXUSE JA THE WEINSTEIN COMPANY KOOSTÖÖS JÕUAVAD LEXUSE TEISE IGA-AASTASE LÜHIFILMIDE SARJA „LIFE IS AMAZING” RAAMES AVALIKKUSE ETTE JÄRJEKORDSED KAKS UUT LÜHIFILMI. SEL SUVEL NEW YORGIS JA LOS ANGELESES ESILINASTUNUD NING ÜLE MAAILMA PALJUDE FILMIFESTIVALIDE PROGRAMMI KUULUNUD FILME SAAB NÜÜD KA INTERNETIS VAADATA. REŽISSÖÖRID SATSUKI OKAWA, KEN OCHIAI JA JON GOLDMAN SAID SARJA „LIFE IS AMAZING” JAOKS OMANÄOLISI FILME LUUES NÕUANDEID PALJUDELT FILMIMAAILMA TUNNUSTATUD STAARIDELT, NAGU NÄITLEJANNA KATIE HOLMES NING REŽISSÖÖRID JUSTIN CHADWICK, SIMON CURTIS, ANTOINE FUQUA JA PHILLIP NOYCE.

LEXUSE LÜHIFILMID

ME SOOVIME, ET IGA SÕIT LEXUSEGA OLEKS TEIE JAOKS TÕELISELT IMELINE KOGEMUS JA ET SELLEGA OLEKS NÄHA KA MEIE ÜLIMAT PÜHENDUMUST KLIENDITEENINDUSELE. MEIE KUTSUME SEDA HÄMMASTAVA TUNDE LOOMISEKS (INGL CREATING AMAZING) SELLE PÕNEVA FILOSOOFIA TUTVUSTAMISEKS TELLISIME TUNNUSTATUD FILMISTUUDIOLT WEINSTEIN COMPANY LÜHIFILMIDE SARJA, MIS ANNAB VAATAJATELE SAMA PALJU INSPIRATSIOONI. VIIS UUENDUSMEELSET REŽISSÖÖRI ON LOONUD VIIS PÕNEVAT LUGU, MIS NÄITAVAD ELU KUI VÕRRATUT KOGEMUST, ET JÕUDA KÕIGI KULTUURIRUUMIDE INIMESTENI JA HAARATA NEID KAASA.

ROHKEM SARJAST LEXUS BRAND

HULK AMBITSIOONIKAID PROJEKTE, MIS UURIVAD LIIKUMISE KEERUKUST JA ILU. ALUSTAME ESIMESEST PROJEKTIST „SAMMUD”. „SAMMUD” ON LUGU ÜHEST ELUSUURUSEST SUUREMAST FIGUURIST, KES LIIGUB ELEGANTSELT MÖÖDA SUURLINNA, OTSIDES MIDAGI ERILIST.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT