concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

AGAR PLASTICITY VÕITIS
LEXUSE 2016. AASTA
DISAINIKONKURSI

lda winner article

Lexus Internationali kõrgetasemelisel žüriil on hea meel kuulutada Lexuse 2016. aasta disainikonkursi peaauhinna võitjaks AMAMi AGAR PLASTICITY. Iga-aastane rahvusvaheline disainikonkurss, mis innustab noori andekaid loojaid üle kogu maailma, toimus neljandat korda. Igal aastal annab Lexuse disainikonkurss neljale väljavalitud finalistile ainukordse võimaluse oma andeid lihvida. Nende mentoriteks ja juhendajateks on rahvusvaheliselt tunnustatud disainerid ning eesmärk on luua uus Lexuse disaini prototüüp. Seejärel esitletakse tulemusi Milano disaininädalal – ühel maailma suurimal selletaolisel üritusel.

Tänavu esitleti nelja finalisti töid Lexuse Milano disaininädala muljetavaldaval näitusel nimega „An Encounter With Anticipation“. Väljas olid kõigi 12 finalisti võrratud tööd, nende seas AGAR PLASTICITY võiduprototüüp koos kolme konkurendi prototüüpidega. Lisaks oli seal ülejäänud kaheksa finalisti tööde fotoväljapanek.

AMAMil on igati põhjust oma saavutuse üle uhkust tunda. Tänavusele Lexuse disainikonkursile laekus 73 riigist 1232 võistlustööd, mis esitlesid erinevaid väga originaalseid ideid. Vastavalt näituse pealkirjaski kajastuvale ootusärevuse teemale olid paljud esitatud tööd loodud seninägematute või ebamääraste ideedena, mis lähitulevikus suure tõenäosusega ellu viiakse.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT