concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

LEXUS ON INSPIRATSIOON MILANO DISAININÄDALAL

LDA Anticaption 1

Rahvusvaheliselt tunnustatud disainistuudio Formafantasma sai 2016. aasta Milano disaininädalaks (Salone del Mobile) kaasahaarava näituse loomisel inspiratsiooni Lexuse disainipõhimõtetest, meisterlikkusest ja täiustatud tehnoloogiast. Tornerias Spazio Lexuse hallis 12.–17. aprillini toimuval maailma suurimal disaininäitusel on meie esitluse keskmes näitus „Lexus – An Encounter with Anticipation“. Meediale mõeldud eelnäitus korraldatakse 11. aprillil.

Mitmetasandilise kogemuse kaudu saate aimu meie disainipõhimõtete keskmes oleva sujuva ootusärevuse olemusest. Seda on kombineeritud omotenashi ehk jaapanliku külalislahkuse traditsiooni mõjuga, mis iseloomustab seda, kuidas me loome juhi vajadusi igakülgselt rahuldavaid suurepäraseid autosid. Samuti mõtestab installatsioon lahti meie Lexuse hämmastavas ideeautos LF-FC esitletud teedrajava vesinikkütuseelementide tehnoloogia olemust.

Kolmeosalise installatsiooni esimeses ruumis on uued mööbliesemed, mille loomisel on Formafantasma kasutanud samu vaevanõudvaid värvimise ja käsitsi viimistlemise protsesse, mida kasutasime ideeauto LF-FC laitmatu viimistluse saamiseks.

LDA Anticaption 2

Teise ruumi liikudes tutvustatakse külastajatele LF-FC rabava välimuse ootamatut uut kujundust. See on kavandatud austusavaldusena Lexuse disainimeeskonna tulevikutranspordi täiuslikkuse ja ootusärevuse pidevale otsimisele.

Viimases ruumis on uus kineetiline skulptuur, mis põhineb vesiniku aatomil ja mille jõuallikaks on ideeautos LF-FC kasutatud erakordne kütuseelementide tehnoloogia.

Kogemused hõlmavad ka Michelini tärniga pärjatud koka Yoji Tokuyoshi uusi kulinaarseid disaine, millele on inspiratsiooni andnud vesiniku ja vee loomulik side täiustatud Lexuse kütuseelementide süsteemis.

Formafantasma Amsterdamis asuvad Itaalia disainerid selgitasid: „Soovisime koondada disaini aluseks oleva ootusärevuse tulevikku suunatud olemust ja peegeldada Lexusega ühist soovi luua tooteid, mis oleks nii esteetiliselt kaunid kui ka jätkusuutlikud.“

LDA Anticaption 3

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT