concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

MEISTERKOKK TOOB MAITSVA LOOMINGU MILANO DISAININÄDALALE

lda article 001

Sõit Lexusega on alati inspireeriv – ent seda ei juhtu just sageli, et meie võrratud tehnoloogilised uuendused avaldavad mõju omapärastele roogadele. Meilt saadud inspiratsioon ajendas meisterkokka Yoji Tokuyoshit looma verivärskeid maitseelamusi. See kõik kuulub Milano disaininädalal toimuva Lexuse tähelepanuväärse esitluse „An Encounter with Anticipation“ juurde.

Mitme Michelini tärniga pärjatud kokk valmistas näitusel külastajatele proovimiseks ainulaadseid roogasid „Buoyancy“ ja „Transparent“. Mõlema roa inspiratsiooniallikaks oli puhas vesi – pulssi kiirendavas Lexus LF-FC luksuslikus ideeautos kasutatava vesinikkütuseelementide tehnoloogia ainus kõrvalsaadus. Mõju avaldasid ka omotenashi ehk jaapanliku külalislahkuse traditsioonid, mis iseloomustavad seda, kuidas me disainime juhi vajadusi igati rahuldavaid suurepäraseid autosid.

lda article 002

Yoji Tokuyoshi kokandusoskused täiendavad disainistuudio Formafantasma eritellimusel loodud installatsiooni. Ta selgitab oma mõtteviisi: „Heites pilgu LF-FC ideeautole ja õppides tundma seda, kuidas kütuseelement kasutab ära vesinikuenergiat, otsustasin valida oma maitseelamuse teemaks vee, et luua midagi hämmastavat, mida saab kombineerida Formafantasma installatsiooniga.“

Installatsiooni ja selle juurde kuuluvate roogadega saab tutvuda Milanos Tornerias Spazio Lexuse hallis 12.–17. aprillini.

lda article 003

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT