concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

SENSE-WEAR

Sense-Wear on rõivaste ja aksessuaaride kollektsioon, mis rõhutab meelte kasutamist. Kollektsiooni põhieesmärk on stimuleerida meeli, õpetades meid oma meeli paremini kasutama ja teadvustama. Mõned Sense-Weari esemed summutavad füüsilisi aistinguid, mõned teravdavad neid.

Squeeze-me („pigista mind”) on mitmeotstarbeline sall, mis on mõeldud kasutamiseks emotsionaalses kriisiolukorras. Sall, mida kantakse tavaliselt ümber pea, on valmistatud elastsest materjalist, mistõttu saab selle ka ümber keha tõmmata. Sall avaldab kehale jõulist survet, mis mõjub nagu soe kaisutus.

Shake-me („raputa mind”) on maitsmiseks, puudutamiseks ja raputamiseks mõeldud kaelakee. Keel on mitmeid erineva tekstuuri ja maitsega pikendusi. See meenutab laste multisensoorseid mänguasju, millega saab treenida maitsete tundmist ja hankida puutekogemusi (kõige parem on seda teha suletud silmadega).

Pump-me („pumpa mind”) on täispuhutav jakk, mis kaitseb kandjat soovimatute väliste aistingute eest ning loob inimese ümber kontaktivaba personaalse ruumi.

Pull-me („tõmba mind”) on aromaatne sall, millega saab tuttavaid lõhnu ja aroome tõhusalt kaasas kanda, et tekitada endale meeldivaid hetki ja mõnusaid aistinguid. Sallil on mitmeid kokkukäivaid pikendusi, millesse saab peita lõhnu, näidiseid või pisikesi esemeid.

Hold-me („hoia mind”) on kapuutsiga keep, mis tekitab helisid, aidates teravdada kuulaja auditiivseid võimeid. Keep on kaetud musikaalsete helvestega, mis tekitavad liikudes heli. Keebi sisse ehitatud kaks superkõrva aitavad neid uusi ootamatuid helisid kuulda.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT