concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

DIOMEDEIDAE

Inimesed tajuvad alateadlikult rohkem üksikasju, kui me arvata oskame. Diomedeidae on interaktiivne kunstiteos, mis võimaldab meil rännata paika, millele teadvuslik meel harva keskendub.

Diomedeidae on kineetiline valgusskulptuur, mis toodab elektrit omaenda laperdavate liigutuste abil. Skulptuuri liikuma panemiseks tuleb kahe puittala vahel olev raskus alla tõmmata ja vabastada. Piesoelektriliste elementidega ühendatud LED-lampide heledus väheneb koos võnkumise vähenemisega.

Inimesed on elu või eksistentsiga seotud liikumise suhtes väga tundlikud, sest selline tundlikkus on aidanud meie liigi esindajatel läbi ajaloo ellu jääda. Diomedeidae on nagu tiibu lehvitav lind, meres helendav meduus või põgusalt välgatav jaanimardikas. Võnkumine ja valgustus tõlgivad energiamuutused visuaalsesse keelde, mõjudes oma vaevu hoomatavate kõikumistega inimmeeltele väga ligitõmbavalt. Diomedeidae tänab kasutajaid, kes teda ellu äratavad, pakkudes neile nauditavat valgus- ja liikumisetendust.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT