concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

LEXUSE DISAINIAUHINNAD

LEXUSE 2017. AASTA DISAINIAUHIND

LEXUS – MEELIERUTAV RÄNNAK

LEXUS ON OSALENUD MAAILMA SUURIMAL DISAINIÜRITUSEL THE SALONE DEL MOBILE DI MILANO (MILANO DISAININÄDAL) JUBA KÜMME AASTAT. LEXUS, KES TEEB KOOSTÖÖD AINULAADSEID INSTALLATSIOONE LOOVATE KUULSATE DISAINERITEGA, VÄLJENDAB SEL MOEL OMA ARUSAAMA TÕELISEST LUKSUSMARGIST JA OMA AINULAADSEID DISAINIPÕHIMÕTTEID.

LEXUSE DISAINIAUHINDADE KONKURSI FINALISTID 2015

LEXUS INTERNATIONAL KUULUTAS VÄLJA LEXUSE KOLMANDA DISAINIAUHINNA KONKURSI FINALISTID. KÕNEALUNE KONKURSS ON RAHVUSVAHELINE ÜRITUS, MILLE EESMÄRK ON TOETADA NOORI ANDEKAID LOOJAID. TÄNAVUSELE KONKURSILE, MILLE TEEMA ON „MEELED”, ESITATI 1171 VÕISTLUSTÖÖD 72 RIIGIST. MAAILMAKUULSATEST DISAINERITEST JA LOOVISIKUTEST KOOSNEV ŽÜRII VALIS NENDE HULGAST NOVEMBRIS TOKYOS VÄLJA 12 FINALISTI.

HÄMMASTAV LEXUSE DISAIN – 2014 MILANO

LEXUS KORRALDAB MAAILMA DISAINITÖÖSTUSE TÄHTSAIMAL SÜNDMUSEL, MILANO DISAININÄDALAL, MIDA PEETAKSE MILANOS ITAALIAS, ERINÄITUSE KOLME MAAILMAKUULSA DISAINERI TÖÖDEST. NÄITUS NIMEGA „LEXUS DESIGN AMAZING 2014 MILAN” TOIMUB CIRCOLO FILOLOGICO MILANESES NING KESTAB TEISIPÄEVAST, 8. APRILLIST KUNI PÜHAPÄEVA, 13. APRILLINI.

ROHKEM SARJAST LEXUS BRAND

HULK AMBITSIOONIKAID PROJEKTE, MIS UURIVAD LIIKUMISE KEERUKUST JA ILU. ALUSTAME ESIMESEST PROJEKTIST „SAMMUD”. „SAMMUD” ON LUGU ÜHEST ELUSUURUSEST SUUREMAST FIGUURIST, KES LIIGUB ELEGANTSELT MÖÖDA SUURLINNA, OTSIDES MIDAGI ERILIST.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT