concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

ESITLUS

the reveal

MÖÖDUNU JA TÄNAPÄEV

„Kas on võimalik luua neljaukseline luksusauto, mis paneks parimad proovile?” Selle süütu küsimuse esitas 1983. aastal Toyota tippjuhtkonnale tollane juhataja Eiji Toyoda. Järgmise kuue aasta jooksul tõestasid 60 disainerit, 1400 inseneri ja 2300 tehnikut, et nad on selleks võimelised, mõeldes välja esimese paljukiidetud LSi ning selle käigus uue luksusautomargi.

Projekti edu põhjuseks võib pidada mitut tegurit, kuid oma Lexuse-teemalises raamatus „Parima auto loomise väljakutse” („The Challenge to Create the Finest Automobile”) võttis Brian Long selle hästi kokku: „Igale meeskonnale anti ülesanne teha kindlaks oma valdkonna parim tootja, analüüsida, miks ta oli parim, ning seejärel teda edestada. Puudus tähtaeg ja ilma tavapärase kitsenduseta, mille kohaselt tuleb kasutada üldlevinud komponente, olid uuendusmeelsed Lexuse insenerid omas elemendis.”

LUGEGE TÄISPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT