concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

TEE

the road

EUROOPA TÖÖSTUSDISAINI VALDKONNA TÕUSEV TÄHT JULIE RICHOZ TEEB LÄBI PARIISI INSPIREERIVA SÕIDU, MÕTISKLEDES OMA ELU, TÖÖ JA OMASEKS SAANUD LINNA VÕLUDE ÜLE.

Julie Richoz elab tüüpilises Pariisi korteris – kuuenda korruse katusekambris, kuhu voogab valgust akendest, millest avaneb vaade tinakatustest ja korstnatest lainetavale merele. See on Richozi teine Pariisi kodu, kuhu ta kolis vaid mõned kuud enne meie kohtumist. Ülisuured potililled täidavad elutuba. Riiulite read on täis moodsa disaini köiteid. Söögilauda, mida Richoz kasutab ka töölauana, täiustavad Enzo Mari Mariolina toolid. Richoz, kes sündis ja käis koolis Lausanne’is, aga kasvas üles Prantsusmaa idarannikul La Rochelle’is, kolis Pariisi aasta tagasi, soovides proovida elu linnas, mis on tema arvates täis dünaamilisust ja potentsiaali. „See on linn, kus toimub nii mõndagi,” ütles ta hiljuti.

LUGEGE TÄISPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT