concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

ESMAKOHTUMINE

the reveal

UUS LEXUS RC ÜHENDAB GLAMUURI JÕULISUSEGA, MÕJUDES KAASAKISKUVANA, JA ESINDAB LUKSUSAUTODE TOOTJA PÕNEVAS TEEKONNAS UUT ETAPPI.

Lexuse kontseptsioonile vastav viimane autopark ja uusimad seeriamudelid on ühtaegu uuenduslikud ja murrangulised, julged ja eesrindlikud. Aga seksikad? Seda omadussõna seostasid Jaapani juhtiva automargiga küll vähesed – kuni Lexus RC esmaesitluseni.

Nutika disainiga RC kupee, millest peegeldub glamuuri ja maitsekust, toodi avalikkuse ette 2013. aasta sügisel toimunud Tokyo autonäitusel. Sõiduki disainitrumbid pärinevad tema paljudelt eellastelt. Efektne iluvõre, mis on paljude jaoks Lexuse kvaliteedile viitav motiiv, on nii lai ja madal, et sellele ei leidu automargi ajaloos võrdväärset. (See on 30 mm laiem, 35 mm madalam ja teljevahes 70 mm lühem kui uuel IS-seerial.) Mõlemal pool iluvõret on kolmnurksed esitulede korpused, mille loomisel saadi inspiratsiooni LFAst – kõigi aegade kõige muljetavaldavamast Lexuse sõidukist.

Tagumised liittuled on jõulise kolmemõõtmelise välimusega ja L-kujulised, et rõhutada kaubamärgi isikupära. Tagatulede ainulaadse sisemuse puhul püüavad pilku peened nikerdused, nii et kui juht vajutab pidurit, lähevad tagatuled justkui tagantpoolt põlema. See pisike disainilahendus esindab Lexuse omadust pöörata detailidele hoolikat tähelepanu.

LUGEGE TÄISPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT