concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

ÜKS JA AINUS

the one

RC F ON ÜKS LÄBI AEGADE MULJETAVALDAVAMAID LEXUSE KUPEESID. VIIME SELLE NÜÜD MÄGEDESSE.

Lexuse tippklassi F-seeria viimane mudel Lexus RC F on saabunud, et kehtestada võimsate sõidukite seas uusi standardeid.

Seitse aastat tagasi tutvustas Lexus IS Fi, kiiret ja põnevat sportsedaani, mis oli tänu oma suurepärasele manööverdatavusele nii maanteel kui ka maastikul sõitjatele kohe meele järele. F-täht on sestsaadik Lexuse omanike ja inseneride seas erilise tähtsusega. See tähistab sõna „flagship” (’lipulaev’) ja viitab Lexuse peamisele katsetamispaigale Fuji Speedwayle. Mudeli sünonüümideks on kiirus, täpsus, uuenduslikkus ja tehnoloogiline edasiminek. Lexus Fi projekti algatas insener Yukihiko Yaguchi, kellel oli 2000ndate alguses unistus luua auto, mille sõiduomaduste kohta ta saaks uhkelt kuulutada „parim omasuguste seas”. 2004. aastal tegi Yaguchi oma vabadel päevadel auto varuosadega katsetusi ja ehitas prototüübi, mis sai hiljem tuntuks kui IS F. Mudel äratas suurt tähelepanu: esmalt huvitusid sellest Lexuse insenerid, kes ühendasid Yaguchiga projekti teostamisel jõud, ja seejärel kaubamärgi tippjuhid, kes tunnustasid inseneri isiklikku tööd kui Lexuse esimest ametlikku katsetust võimsate sõidukite turul.

LUGEGE TÄISPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT