concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

PÄEVAKAJALIST

issue6 005

INTELLEKT

Põhja polaarjoone juures oleval saarel peetavalt kunstifestivalilt maailma parimate gastronoomiasündmuste juurde: BEYOND BY LEXUS uurib maailma, otsides paiku, mida peaksite külastama ja millele tähelepanu pöörama.

Kauge ja hämmastavalt kaunis arktiline rand võõrustab eksperimentaalkunsti projekte, nüüdismuusikat ja teatrit ning pakub suurepäraseid kohalikke hõrgutisi. Mitmest teisaldatavast konstruktsiooniosast kokku pandud SALT (mille on projekteerinud Soome arhitekt Sami Rintala) seisab raskesti ligipääsetaval valgel liivaribal Sandhornøyl, mägisel saarel Põhja-Norras. SALT avas siin uksed 2014. aasta augustis ja jääb paigale kuni 2015. aasta septembrini; pärast seda kuupäeva võtab ehitis ette reisi põhjapoolkera teistesse paikadesse – Gröönimaale, Islandile, Šotimaale, Alaskale, Venemaale ja koguni Fääri saartele.

LUGEGE TÄISPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT