concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

USALDUSVÄÄRNE TUGI

element

ELEMENT

UUS LEXUS NX ON JULGE, OMANÄOLINE JA DÜNAAMILINE. LISAKS ON SEE VARUSTATUD TÄIUSLIKEMATE JA ESINDUSLIKEMATE ISTMETEGA, MIS LEXUS EALES LOONUD ON. PEAINSENER TAKEAKI KATO RÄÄGIB MEILE SELLEST LÄHEMALT.

Kui Takeaki Kato uut Lexuse NX-mudelit kujundas, oli üheks peainseneri jaoks tähtsaimaks eesmärgiks reisijate mugavus ning selle saavutamiseks tuli pöörata erilist tähelepanu esiistmetele. Öeldakse, et autovõidusõitjad on väga tundlikud, nad oskavad ainuüksi oma istme järgi öelda, kuidas nende sõiduk toimib. Näiteks alajuhitavuse korral tunnetavad nad pöördenurka istme liikumise kaudu. Kato tahtis, et sarnast suhet sõiduki ja juhi vahel oleks võimalik tajuda ka NXis. Ehkki ta otsis midagi stiilset ja sportlikku, oli aga selge, et mugavuses kompromisse teha ei tohi. Kõigele lisaks pidid istmed head välja nägema. Samas pidid need olema mugavad ka pikkadel sõitudel.

LUGEGE TÄISIPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT