concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

TEEL

NÜÜDISKUNSTI VALDKONNA ÜKS MÕJUKAMAID TEGELASI, KUNSTIKURAATOR JA -KRIITIK JENS HOFFMANN AVASTAMAS CALIFORNIA RANNIKU ILU KOOS LEXUS LS-GA

„Kaugemale lääne poole ei olegi Ameerikas võimalik minna,” sõnab Jens Hoffmann, istudes kohvitassi taga San Franciscos asuvas söögikohas Tadich Grill ja nautides vaadet üle taamal laiuva linna. „Siin olles on alati tunne, et võid kogemata merre kukkuda. California on avangardismi lipulaev.” Väljas on tänavale pargitud Hoffmanni usaldusväärne ratsu, plaatinakarva Lexus LS 600h L, mis on tema kaaslaseks mööda California käärulist rannajoont kulgeval 130kilomeetrisel teekonnal, mida ta parajasti alustamas on. See kena auto, mis jätab tänu trapetsit meenutavale julge joonega iluvõrele sportliku, iseteadva ja veidi üleoleva mulje, on valmis eesootavaks sõiduks.

LUGEGE TÄISPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT