concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

ÜKS JA AINUS

the one

KAHEUKSELINE KUPEE-IDEEAUTO LF-CC VIIB LEXUSE DISAINI TÄIESTI UUTESSE KÕRGUSTESSE, OLLES SELLE VORMIKEELE ÜKS SIIANI JULGEIM VÄLJENDUS

2012. aasta Pariisi autonäitusel toimus Lexuse uusima ideeauto LF-CC, mida iseloomustavateks märksõnadeks on disain, sõidurõõm ja tipptasemel hübriidtehnoloogia, kauaoodatud maailma esmaesitlus.

LF-CC paistab eelkõige silma oma kere poolest ja seda tänu Lexuse disainiosakonna teadmiste- ja kogemustepagasile, mis on kogunenud umbes kümne aasta jooksul, alates L-finesse’i disainipõhimõtete väljatöötamisest. L-finesse, mis lähtub selle tootemargi tipptehnoloogiale ja peensustele keskenduvatest põhiväärtustest, on disainikontseptsioon, millest Lexuses alati lähtuda püütakse. Aja jooksul on disainerid eelnimetatud käsitust veelgi lihvinud, täiendades seda iga uue ideeauto või seeriamudeli väljatöötamisega.

LUGEGE TÄISPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT