concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

VIISIK

the five

ALATES VAHUST EHITISTEST KUNI LED-TULUKESTEGA KAETUD SILDADENI: SAAGEM TUTTAVAKS VIIE DISAINERIGA, KES TEEVAD ASJU TEISTMOODI

PERNILLA OHRSTEDT
ARHITEKT, LONDON

Stockholmis üles kasvanud 32aastane arhitekt Pernilla Ohrstedt kolis Londonisse esmalt selleks, et osaleda Saint Martinsi kunsti- ja disainikooli ettevalmistuskursusel. Kuigi Ohrstedt kasvas üles „arhitektuurist küllastunud keskkonnas”, kuna mõlemad tema vanemad olid tegevad just selles valdkonnas, ei olnud ta Londonisse saabudes oma tulevase elukutse suhtes kindlat otsust veel teinud, kuid jõudis peagi äratundmisele, et teda huvitab just ehitatud keskkond. „Kuid ma tahtsin teha midagi erinevat ja mõistsin, et siinsetes koolides on see võimalik,” selgitab ta. „Ehk olete seda märganud ka minu tööstiilis – ma olen mõnes mõttes arhitekt vastu tahtmist.”

LUGEGE TÄISPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT