concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

VIIS

the five

LONDONI LEGEND VÕI HOLLANDI KOKK, KES KASVUHOONES OMA RESTORANI TARVIS AIASAADUSEID KASVATAB, VIIS PÕNEVAT PEAKOKKA ÜLE MAAILMA KIIDAB TAVALISE MUNA USKUMATUT MITMEKESISUST

KAMILLA SEIDLER

Kui Noma kaasasutaja Claus Meyer tegi Taani peakokale Kamilla Seidlerile ettepaneku juhtida koos temaga Boliivias täiesti uut tüüpi restorani ja kokakooli Gustu, oli see kui päris algusest alustamine, sellest hoolimata, et Seidler oli õppinud varem kahes Michelini tärniga hinnatud restoranis – Mugaritz ja Le Manoir aux Quat'Saisons. „70 protsendiga neist komponentidest, mida me kasutame, polnud ma varem isegi kokku puutunud,“ lausub Kamilla. Restorani täielikult toodete põhjal kujundatav menüü muutub iga kolme kuu järel vastavalt hooajalistele saadustele, ning iga päev täiendatakse seda uute komponentidega, nagu Amazonasest pärit vastsete või cochayuyo-vetikatega. „Me tunneme pidevat, ent mõnusat survet, mis sunnib meid eksperimenteerima – keegi ei taha ju jätta kasutamata võimalust uurida mõne toidukomponendi potentsiaali, enne kui see jälle aastaks kaob,“ selgitab ta.

LUGEGE TÄISPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT