concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

MUUSIKA MEIE KÕRVADELE

Beyond Lab 001 Article

LABOR

ET HEAD HELISÜSTEEMI LUUA – ERITI AUTOSSE – RISKIVAD MARK LEVINSONI SPETSIALISTID HULLUMISEGA. SEDA PÕHJUSEL, ET NEIL TULEB TALUDA ABSOLUUTSET VAIKUST.

Enne, kui helid kõlarist kõrvadeni jõuavad, läbivad need inseneride käe all arvukalt raskeid katseid, ja üks neist viiakse läbi kajavabas kambris, ruumis, mis on isoleeritud nii, et seintelt ei peegeldu tagasi ainuski heli. Helitus keskkonnas hakkab inimene kuulma selliseid helisid, mis on tegelikult alati olemas: südame tukseid, vere liikumist soontes, oma organismi arvukate klappide avanemise ja sulgumise kõhedusttekitavat mehaanilist klõpsumist. Mõne aja pärast tekivad orientatsioonihäired. Vahel kuuleb inimene isegi olematuid helisid: kajavabas kambris viibinud astronaudid räägivad hallutsinatsioonidest, mida põhjustab aju suutmatus reageerida täielikule vaikusele. Seal, kuhu julgevad minna astronaudid, sünnivad head kõlarid.

LUGEGE TÄISIPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT