concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

TERAV NINA

Beyond Blueprint 003 Article

KAVAND

SAKSA PARFÜÜMILOOJA GEZA SCHOENI JAOKS ON LÕBUSATE JA EBATRADITSIOONILISTE AROOMIDE VALMISTAMINE TÕSINE ETTEVÕTMINE. LÄKSIME TALLE TEMA BERLIINI LABORISSE KÜLLA.

Sõltumatu parfüümilooja Geza Schoen teab, mis talle meeldib. „Värske, vürtsikas, palsamlik, metsane ja animaalne,“ sõnab ta resoluutselt. „Mõni neist varjundeist on minu parfüümides alati.“ 46-aastane Schoen on juba veerand sajandit tegelenud lõhnaõlide valmistamisega ja loonud „sadu, kui mitte tuhandeid“ erinevaid parfüüme, neist tuntuim on Molecule 01, mille aroom mängib meie tajuga. Schoenil võtavad lõhnad harjumatud ja ekstsentrilised mõõtmed. Nii näiteks ei haista kaugeltki mitte igaüks Molecule 01 lõhna, kui see on pudelis. Teise Schoeni loodud aroomikompositsiooni Wode üks toodetest pihustatakse nahale koobaltsinise „värvina“. Tema parfüümisari „Kaunis mõistus“ ülistab naiselikku intellekti. Lisaks on Schoen loonud lõhnatooteid ka mitmele tavatule kliendile nagu Bombay Sapphire'i džinn ja kunstikirjastus Steidl.

LUGEGE TÄISIPIKKA ARTIKLIT

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT