LEXUSE ISELAADIV HÜBRIID

MIKS VALIDA HÜBRIID?

Bensiinimootori võimsus koos elektrimootori tõhususega.

ÖKONOOMNE JA VÕIMAS KOMPROMISSE TEGEMATA

Lexuse hübriid on lihtne ja ilus ning sellega kaasneb väiksem kütusekulu ja heitkogus, tegemata järeleandmisi jõudluse arvelt. Tutvu eelistega ja leia vastused oma küsimustele. Varsti saad teada, miks nii paljud juhid valivad Lexuse hübriidi.

2017 lexus understanding hybrid portrait self charging

HÜBRIIDI EELISED

ISELAADIV: LAADIDA POLE VAJA

Erinevalt elektriautodest või laetavatest hübriididest ei pea sa kunagi oma Lexuse hübriidajamit pistikupessa ühendama, sest aku laeb end ise ja sõiduk on alati kasutusvalmis.

Olenemata sellest, kas soovid sõpradega linnas sõita, minna perega seiklema või läbid pikki vahemaid, oleme kindlad, et leiad oma vajadustele vastava Lexuse iselaadiva hübriidsõiduki.

HÜBRIIDIST LÄHEMALT

 • KUIDAS LEXUSE HÜBRIIDSÕIDUKID TÖÖTAVAD?

  Lexuse iselaadivates hübriidsõidukites on bensiinimootorid nutikalt kombineeritud elektrimootoritega. Meie autosisesed tehnoloogiad valivad sinu sõiduviisi järgi ise parima jõuallika. Hübriidtehnoloogia aitab elektrirežiimil olles säästa kütust ja tagab nullemissiooni.

 • KAS HÜBRIIDE PEAB LAADIMA?

  Ei, meie hübriidmootorid laevad ise elektrimootorite akusid energia muundamise ja regeneratiivse pidurdamise kaudu.

 • KAS HÜBRIID POLE MITTE KALLIM?

  Lexuse hübriidsõiduki ülalpidamis- või hoolduskulud ei ole suuremad kui tavasõidukitel. Tegelikult säästad pikemas perspektiivis kütusekulu arvelt, kui sinu Lexuse hübriid sõidab rohkem elektrimootori jõul, ja saad tänu väiksemale heitkogusele maksusoodustusi, kui see kehtib sinu riigis.

 • KUI TÖÖKINDLAD ON MOOTORID?

  Meie hübriidmudelid on sama töökindlad kui tavapärased bensiini- või diiselmootoriga autod. Need on erakordselt vastupidavad ning elektrimootoreid ja generaatoreid pole vaja üldse hooldada. Mugavuse suurendamiseks saad alati broneerida eraldi hübriidajami korrasoleku kontrolli.

 • KAS HÜBRIID MÕJUTAB SÕIDUOMADUSI?

  Mitte kunagi! Meie mudelid toimivad tegelikult paremini kui standardsed sõidukid, eriti kui käivitad sõiduki elektrirežiimis (EV) ja lased oma Lexusel ise lülituda bensiinimootorile, kui see on vajalik.

 • KUIDAS MA PEAKSIN OMA HÜBRIIDAUTOT HOOLDAMA?

  Iga-aastane hübriidajami korrasoleku kontroll on parim viis, kuidas tagada Lexuse hübriidi maksimaalne talitlus. Hübriidajami korrasoleku kontroll tehakse Lexuse hoolduse käigus tasuta.


 

 
  2017 lexus understanding hybrid cinemagraph engine fallback

PINGEVABA SÕITMINE

Koge vahetult, kuidas hübriidid reageerivad sõitmise ajal sujuvalt ja lülituvad automaatselt kahe jõuallika vahel, andes samal ajal sinu kätte rohkem kontrolli.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait thoughtful living

  HÜBRIIDI EELISED

  LÄBIMÕELDUD ELAMINE

  Oma elustiilile vastava Lexuse iselaadiva hübriidi valimine ei tohiks olla keeruline otsus.

  Meie hübriidide valik on keskendunud mugavusele ja praktilisusele ning loodud kokku sobima sinu elustiiliga. Olenemata sellest, kas soovid sõita ringi linnas, käia poodides, seigelda või veeta aega koos perega, on sinu jaoks kindlasti olemas õige mudel.

  Lexuse uuenduslikud jõuallikad on elegantselt ära peidetud, mis võimaldab sul nautida ning kasutada luksuslikku salongi ja mahukat pakiruumi täiel määral.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait cleaner future

  HÜBRIIDI EELISED

  PUHTAM TULEVIK

  Diislikütuse ja bensiini kasutamisel tekkivad heitkogused kahjustavad keskkonda nii üleilmsel kui ka kohalikul tasandil. Lexuse eesmärk on vähendada keskkonnamõju nutikalt ja uuenduslikult, et võidelda kliimamuutustega ja parandada õhukvaliteeti linnades.

  Meie 360° käsitlus jätkusuutlikuma tuleviku loomisest hõlmab nii keskkonnasäästliku tehnoloogia arendamist ja heitkoguste vähendamist tootmises kui ka ringlussevõtu juurutamist meie kontoris.

  Lexuse hübriidid aitavad juhtidel vähendada heitkoguseid ja suhtuda keskkonda vastutustundlikult. Meie hübriidsüsteemid vähendavad kahjulikke heitkoguseid 2014. aasta diislistandardi Euro 6 piirmäärast ühe kümnendikuni. Aitame sul kaitsta keskkonda, seadmata ohtu Lexuse tuntud sõiduomadusi, kvaliteeti, meisterlikkust ja disaini.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait smarter economics

  HÜBRIIDI EELISED

  NUTIKAM SÄÄSTLIKKUS

  Hübriidtehnoloogia jätab keskkonnale ja su rahakotile kergema jalajälje. Suurepärane kütusesäästlikkus ja väiksemad heitkogused võimaldavad sul vähendada oma kulusid ning kasutada ära kohalikke isiklikke ja ettevõtte maksusääste* (*pöördu lähimasse Lexuse volitatud müügiesindusse).

  Hübriidi varuosade, hoolduse ja teenindusega tegelevad meie põhjaliku väljaõppe saanud asjatundjad, just nagu võiks Lexuse hoolduselt oodata. Pakume hoolduse osana hübriidajami korrasoleku kontrolli, et sinu hübriidsõiduk töötaks laitmatult.

VASTUSED SINU KÜSIMUSTELE HÜBRIIDIDE KOHTA

Me oleme hübriidtehnoloogia vallas teerajajad alates 2004. aastast ja meist sai kiiresti luksuslike hübriidsõidukite ostjate esimene valik. Lisaprobleemide korral vaata allpool meie KKK-d või pöördu lähimasse Lexuse volitatud müügiesindusse.

 • MIS ON HÜBRIIDAUTO?

  Hübriidautol on kaks jõuallikat: bensiinimootor ja elektrimootor. Täishübriidsüsteemis nagu Lexuse hübriidajam saavad mõlemad jõuallikad autot edasi viia eraldi või ka koos. Hübriidsüsteem jälgib sõidutingimusi ja koordineerib sujuvalt jõuallikate tööd. See tagab suurema tõhususe, väiksema heitkoguse ja paremad sõiduomadused.

 • KUIDAS HÜBRIIDSÕIDUKID TÖÖTAVAD?

  Bensiinimootorid on kõige tõhusamad ühtlastel kiirustel, samas kui elektrimootorid on suurepärased kiirendamiseks ja väikestel kiirustel sõitmiseks. Hübriidsõidukid kasutavad ära mõlema mootori eeliseid.

  Lexuse hübriidides jälgib meie võimsuse juhtseade (PCU) nutikalt sõiduolusid ja valib, millist jõuallikat tuleks parasjagu kasutada. Süsteem lülitub sujuvalt bensiinimootorilt elektrimootorile ja vastupidi või rakendab vajaduse korral mõlemad. Optimaalne valik tehakse sinu eest, et saaksid nautida suuremat võimsust, võimsat kiirendust ja dünaamilist juhitavust.

  Meie hübriidtehnoloogia tagab koos hoolikalt läbi mõeldud aerodünaamika ja kergete materjalidega märkimisväärselt väikse kütusekulu ja heitkoguse. Kui sõidad ainult elektrimootori jõul, väheneb heitkogus nullini.

 • KUI TÖÖKINDLAD ON LEXUSE HÜBRIIDID?

  Meie hübriidmudelid on sama töökindlad kui tavapärased bensiini- ja diiselmootoriga autod. Need on erakordselt vastupidavad ning nende elektrimootoreid ja generaatoreid ei pea üldse hooldama.

 • KAS HÜBRIIDAUTO HOOLDUS ON KALLIM?

  Iga-aastane hübriidajami korrasoleku kontroll on parim viis, kuidas tagada Lexuse hübriidi maksimaalne talitlus. Hübriidajami korrasoleku kontroll tehakse Lexuse hoolduse raames tasuta. Ent kui sinu hoolduse aeg on veel kaugel, tagab eraldiseisev hübriidajami korrasoleku kontroll sulle meelerahu.

 • KAS HÜBRIIDAUTOD ON TURVALISED?

  Lexuse hübriidautodel on samasugused tipptasemel ja põhjalikult katsetatud ohutussüsteemid nagu kõigil teistel autodel meie valikus. Nendega sõitmine on sama turvaline nagu tavapäraste sõidukitega ja need pakuvad sulle meelerahu.

 • MIS ON HÜBRIIDAUTO EELISED?

  Hübriidauto kasutab kütust ainult siis, kui seda on tõesti vaja. Väikestel kiirustel sõitmisel lülitub sõiduk sujuvalt elektrimootorile. See tähendab, et hübriidauto on tõhus ja säästlik ning selle heitkogus on väike, isegi kiirendamisel. Kui sõidad ainult elektrimootori jõul, väheneb heitkogus nullini. Ka sõiduki üldisi sõiduomadusi on optimeeritud.

 • MIS ON LEXUSE HÜBRIIDIDE EELISED TEISTE HÜBRIIDSÜSTEEMIDE EES?

  Lexuse hübriidtehnoloogia on originaalne ja parim. Olime esimesed, kes hakkasid tootma täishübriide, ja oleme oma süsteemi jätkuvalt täiustanud. Koos on rohkem kui miljon sinusarnast juhti üle terve maailma meie tipptehnoloogia jõul läbinud miljoneid kilomeetreid.

  Erinevalt teistest süsteemidest saab Lexuse hübriidajam väikestel kiirustel sõita täielikult elektrienergial. See tähendab, et sõiduk ei tekita üldse heitgaase ja see on väga tõhus. Konkurentide süsteemides on tavaliselt palju väiksemad elektrimootorid, mis toimivad ainult koos bensiinimootoriga ega suuda autot üksinda edasi viia.

 • KAS TOITEALLIKAID SAAB ISE VALIDA?

  Seda pole vaja teha. Nutikas võimsuse juhtseade jälgib sõidutingimusi ja koordineerib sujuvalt jõuallikate tööd, et vähendada sõitmise ajal heitkogust ja suurendada võimsust. Optimaalne valik tehakse sinu eest alates käivitamisest ja kiirendamisest ning lõpetades sõitmise ja aeglustamisega.

  Nullemissiooni ja maksimaalse tõhususe jaoks saad lühikesteks perioodideks valida ainult elektrimootori, kui sõidutingimused on õiged.

 • KAS MA SAAN OMA LEXUSE HÜBRIIDAUTO AKU JÄTTA PIKEMA AJA JOOKSUL LAADIMATA?

  Lexuse iselaadivat hübriidi pole vaja laadida, see on alati sõiduvalmis.

  Samamoodi nagu tavapärase sõiduki puhul võib aku minna tühjaks, kui seda ei kasutata pikema aja jooksul, näiteks kui lähed puhkusele. Kuid see on ebatõenäoline. Ja kui aku saab tõesti tühjaks, käivitub auto bensiinimootori jõul.

  Täiustatud kompaktset akut laetakse sõitmise ajal. Seda laetakse ka pidurdusjõu elektrooniliselt juhitava regenereerimise (ECB-R) kaudu. See nutikas tehnoloogia salvestab pidurdamisel energiat ja muudab selle aku laadimise jaoks elektriks.

 • KUI KAUGELE SAAB LEXUSE HÜBRIIDAUTO SÕITA AINULT AKUTOITEL?

  See oleneb aku laetuse tasemest, sõiduoludest ja sellest, kui palju on autos koormat.

  Sinu Lexuse hübriid suudab väikestel kiirustel sõita ainult akutoitel. Meie süsteem jälgib nutikalt akut ja hoiab selle laetuse alati vähemalt minimaalsel tasemel. Kui sõidad pikemaid vahemaid või suurematel kiirustel, käivitub bensiinimootor.

 • MILLE POOLEST ERINEB LEXUSE HÜBRIIDAJAM BENSIINIMOOTORITEST?

  Kõigil Lexuse hübriidmudelitel on kaks jõuallikat: bensiinimootor ja elektrimootor. Mõlemad saavad autot edasi viia eraldi või ka koos. Maailma kõige võimekam võimsuse juhtseade (PCU) jälgib nutikalt sõidutingimusi ja koordineerib sujuvalt jõuallikate tööd. See tagab suurema tõhususe, väiksema heitkoguse ja paremad sõiduomadused.

  Meie hübriidid on oma seeriates tippmudelid, mis tähendab, et saad nautida tipptasemel sõiduomadusi ja ülimat sõidurõõmu. Olenemata sellest, kas kasutada Lexuse hübriidi isikliku või firmaautona, säästab see raha ja vähendab sinu tegevuse keskkonnamõju.