LEXUSE ISELAADIV HÜBRIID

HÜBRIID ETTEVÕTTELE

Keskkonnahoidlik, säästlik ja uuenduslik luksus. Firmaauto, mis on sama võimekas kui sinu ettevõte ja mis on nutikas alternatiiv diislile.

NUTIKAS VALIK

Suurepärane kütusesäästlikkus, tipptasemel juhiabisüsteemid ning takumi disain ja meisterlikkus ei pea olema ainult eraisikute käsutuses. Lexuse iselaadiva hübriidi ostmine, millega kaasneb Lexuse võimsus ja uuenduslikkus, on tark valik iga ettevõtte jaoks.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait reduce emissions

  HÜBRIID ETTEVÕTTELE

  ALATI VALMIS HEITKOGUSEID VÄHENDAMA

  Lexuse hübriidsõidukid on nutikas viis sinu ettevõtte CO2-jalajälje vähendamise lubaduse täitmiseks. Meie uuenduslik tehnoloogia aitab vähendada keskkonna saastatust nii piirkondlikul kui ka globaalsel tasandil, vähendades kahjulikke heitkoguseid ja aidates kaasa puhtama õhu tagamisele linnades.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait financial efficiency

  HÜBRIID ETTEVÕTTELE

  ALATI VALMIS SUURENDAMA MAJANDUSLIKKU TÕHUSUST

  Lexuse hübriidide uuenduslik tehnoloogia ja tõestatud kütusetõhusus aitavad vähendada ülalpidamiskulusid ning hoida rahaasjad kontrolli all.

  Lexuse iselaadiva hübriidsõiduki omamine pole tavaauto omamisest keerulisem, pigem kaasnevad sellega teatud eelised. Sõidukiga kaasneb Lexuse erakordne töökindlus, puuduvad täiendavad ülalpidamiskulud ja iga hoolduse juurde kuulub hübriidajami korrasoleku kontroll.

  Hübriid pole mitte lihtsalt kütusesäästlik: see on kasulik ka ettevõtte lõpptulemile. Kolme kasutusaasta jooksul võivad hübriidid aidata kokku hoida maksude ja isiklike mitterahaliste soodustuste arvelt.

  Lexuse hübriidi valimine võib sinu ettevõtte jaoks olla suurepärane investeering.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait driving performance

  HÜBRIID ETTEVÕTTELE

  ALATI VALMIS PAKKUMA SUUREPÄRAST SÕIDUELAMUST

  Sõida sihtkohta alati stiilselt. Meie kaheosaline jõuallikas pakub teel olles kiiret ja enesekindlat võimsust ning pikematel vahemaadel sujuvamat sõiduelamust.

  Meie kütusesäästliku meetodi tulemuseks terves Lexuse iselaadivate hübriidide seerias on vaiksemad salongid, mis võimaldavad sõitmise ajal lõõgastuda ja keskenduda, just nagu näeb ette takumi meisterlikkus.

  Seega pole oluline, kas suundud ülitähtsale koosolekule või vajad aega asjade läbimõtlemiseks, kohale jõudes oled alati värske ja tegudevalmis.

TUTVU SEERIAGA

Tutvu ettevõttele mõeldud Lexuse iselaadivate hübriidide seeriaga, mis on luksussõidukite tootjate seas kõige mitmekülgsem.


 

 
  2017 lexus hybrid for business full width cinemagraph is fallback
2017 lexus hybrid for business portrait refined luxury

LEXUSE HÜBRIID

RAFINEERITUD LUKSUS

Käsitöömeisterlikkus ei seisne ainult suurepärases viimistluses, see on meie ülima kvaliteedi tagamise eesmärgi keskmes. Meie takumi meistrid ühendavad tootmise igas etapis tavapärased võtted moodsa tehnoloogiaga alates stiilsest ja võimsast šassiist ning lõpetades käsitööna tehtud viimistluse ja salongiga, et pakkuda laitmatut valmistoodet.

Meie nutikad ohutussüsteemid Lexus Safety System+ ja Lexus Safety System+ A pakuvad uuenduslikku tipptasemel juhiabi, jälgides teed ja juhi kavatsusi, et tagada sõitmise ajal maksimaalne kontroll, enesekindlus ja mugavus.

Kindlustunne iga ettevõtte või autopargi juhataja jaoks.