concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

UUS RX

2015. AASTA FRANKFURDI AUTONÄITUSEL TOIMUB UUE RX-I ESMAESITLUS EUROOPAS. LEXUSE 26-AASTASE AJALOO ENIM MÜÜDUD MUDELINA – LÄBIMÜÜK U 2,2 MILJONIT SÕIDUKIT – ON IGAST KÜMNEST LÄBI AEGADE MÜÜDUD LEXUSEST KOLM RX-ID.

MEELIERUTAV DISAIN

Uus RX on 2015. aasta Frankfurdi autonäituse üheks tõmbenumbriks. RX on silmapaistvaim Lexus, mis meie disainistuudiotes eales loodud. Mudeli stiil, kus domineerivad maitsekad voldid ja kaarjooned, on eelkäijaga võrreldes julge edasiarendus. Uue RXi loomisel on kasutatud sama disainikeelt mis Lexuse teiste hiljuti turule toodud mudelite juures.

TIPPTASEMEL TEHNOLOOGIA

Uue RXi salong on juba standardvarustuse puhul rafineeritud ja elegantne. Uue RXi salongi õhu kvaliteeti on täiustatud tänu auhindadega pärjatud Nanoe® tehnoloogiale. Tipptasemel ohutuse eest hoolitseb Lexuse Safety System, mis kasutab ettepoole jäävate ohuallikate tuvastamiseks millimeeterlaineala radarit ja kaamerat.

VAADAKE
PRESSIKONVERENTSI

TUTVUGE UUE RX-IGA
VIRTUAALSE REAALSUSE VAHENDUSEL

FRANKFURDIS LEXUSE VÄLJAPANEKUL SAAB RX-IGA TUTVUDA KA VIRTUAALSE REAALSUSE VAHENDUSEL. TEHNOLOOGIA PÄRINEB FIRMALT OCULUS RIFT. RAKENDUSE SAAB LAADIDA KA OMA NUTITELEFONI VÕI TAHVELARVUTISSE.

VÕIMAS UUS GS

HEITKE PILK UUELE GS 200t-LE. GS-I SEERIA UUSTULNUKAL ON VÕIMAS 2,0-LIITRINE TURBOBENSIINIMOOTOR JA KAHEKSAKÄIGULINE AUTOMAATKÄIGUKAST. GS-I SEERIA VÄRSKETEL MUDELITEL ON UUE KUJUNDUSEGA ESIOSA NING BI-LED-ESITULED KUULUVAD STANDARDVARUSTUSSE.

UUS CT JA IS SPORT

MUDELITE CT JA IS SPORTLIKE OMADUSTE RÕHUTAMISEKS LOODI UUS VARUSTUSTASE SPORT. MÕLEMA MUDELI SPORT-VERSIOON ON ÜLE EUROOPA SAADAVAL ALATES 2015. AASTA SEPTEMBRIST.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT