2018 lexus safety adaptive high beam system

LEXUS SAFETY SYSTEM

KOHANDUVAD KAUGTULED

 • Automaatsete kaugtulede süsteemi edasiarendusena suudab kohanduvate kaugtulede süsteem tajuda teed ning selle järgi ka reageerida. Pakkudes nii täiuslikku nähtavust kui arvestades teiste juhtidega, annavad kohanduvad kaugtuled pimedal ajal sõitmisele uue kvaliteedi.
 • 2018 lexus safety adaptive high beam 1

  LEXUSE TURVALISUS

  KOHANDUVAD KAUGTULED

  LED-idega varustatud kohanduvad kaugtuled juhivad igas lambis valgusvoogu vastavalt olukorrale. Süsteem kasutab auto katusel paiknevat kaamerat vastutulevate sõidukite tulede tuvastamiseks ning tee valgustamiseks.

  Nii saab juht nautida pimedal ajal rahulikku sõitu koos hea nähtavusega ning ei pea enam muretsema pideva tulede ümberlülitamise pärast.

 • 2018 lexus safety adaptive high beam 2

  LEXUSE TURVALISUS

  KAHEFAASILISED KOHANDUVAD KAUGTULED

  Suurema valgusvooga kahefaasilised kohanduvad kaugtuled on varasemate edasiarendus. Kahte ritta paigutatud 24 LED-lampi lülituvad vastavalt olukorrale kas sisse või välja, et valgustada erinevaid alasid auto ees ning ümber.

Hoiatus: ära jää kunagi sõitmisel lootma vaid Lexuse ohutussüsteemidele ja enne süsteemi kasutamist loe läbi juhised. Sõidu turvalisuse eest vastutab alati juht.