2018 lexus safety accessories hero

TEHNOLOOGIA

LEXUSE TURVALISUS

Sinu turvalisus on meie suurim prioriteet. Ohutussüsteem Lexus Safety System + on loodud Sinu, reisijate ning teiste juhtide ja jalakäijate kaitsmiseks. Täiendades Sinu sõiduoskuseid, avardab süsteem ühtlasi ka Sinu meeli, et tunneksid end oma teekonnal alati kindlalt.

TURVALISUSE OLEMUS

Ka kõige kogenud juhi jaoks võib teel olla ootamatusi. Avasta aktiivohutus, mille targad lahendused on disainitud Sind kaitsma igas olukorras ning ennetama ka kõige levinumaid õnnetusi.

TEHNOLOOGIA

NUTIKAS JUHIABI

Lexus Safety System + töötab intuitiivselt ja intelligentselt, et Sind igakülgselt kaitsta, tagada selge nähtavus ja enesekindel sõit.

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Ohutussüsteem Lexus Safety System + esindab kõige viimast sõna meie autoturvalisuses. Aastakümnete pikkuse innovatsiooni tulemusena sündinud süsteem koondab endasse viis turvalahendust, millega ennetada kolme levinuimat õnnetuse tüüpi: esiosa kokkupõrked, ootamatud reavahetused ning öised liiklusõnnetused.

    safety system accordion

JUHTI TOETAVAD TURVALAHENDUSED

Rida vahetades või autot parkides on kogenud juht harjunud tajuma teda ümbritsevat keskkonda. Lexuse intuitiivsed funktsioonid toetavad seda tunnetust veelgi enam ja viivad sõidukogemus uuele tasemele.

     2019 lexus driver assist accordion
 • Pimeala monitor

  Näe oma nägemisulatusest kaugemale. Pimeala monitor hoiatab juhti igast takistusest, mis pole nähtavad tahavaate peeglitest, et anda Sulle täielik ülevaade ümbritsevast ja lasta Sul enesekindlalt liigelda.

  Uuri lähemalt

 • Kohanduvad ja kahefaasilised kohanduvad kaugtuled (AHS)

  Kohanduvate kaugtulede süsteem kasutab katusel paiknevat kaamerat, et jälgida vastutulevaid sõidukeid ning vajadusel automaatselt optimeerida valgusvihu tugevust. Nii ei pimesta Sa vastutulevaid juhte, kuid saad siiski valgustada eesolevat teed. Kahefaasilised kohanduvad kaugtuled on varasemate edasiarendus, mis sisaldab endas paremat tulede kontrolli valgusvihu üle.

  Uuri lähemalt

LEXUS SAFETY SYSTEM + A

Eksklusiivselt Lexus LS-i valikus olev ohutussüsteem Lexus Safety System + A kombineerib endas uued juhiabid. Toetudes viiele Lexus Safety System + sambale, tagab meie kõige arenenum ohutussüsteem nauditava sõiduelamuse ning veelgi suurema ohutuse.

    2018 lexus safety adaptive high beam system